У 13 областях відновили освітній процес, – Шкарлет

У 13 областях України відновили навчання.

Про це розповів міністр освіти Сергій Шкарлет.

"Сьогодні у більшості областей після вимушених канікул відновлено освітній процес.

Отже, за інформацією департаментів освіти і науки військових адміністрацій, навчання стартувало у 13 областях. Форма освітнього процесу залежить від безпекової ситуації у кожному регіоні, територіальній громаді окремо і вона обов'язково погоджена з військовою адміністрацією.

У 8 областях частково у громадах освітній процес розпочався, а частково продовжено канікули.

У 4 областях, де безпекова ситуація не дозволяє, навчання призупинено.

Нагадаю, що для дистанційного навчання здобувачі освіти та вчителі можуть використовувати національну електронну платформу «Всеукраїнська школа онлайн», на якій розміщено уроки з усіх шкільних предметів для учнів 5-11 класів, та вона є постійно доступною.

Важливо, що платформа ВШО є доступною за межами України і її використовують у понад 120 країнах світу. Тому діти з України, які тимчасово евакуйовані, можуть користуватися нею і продовжувати навчання відповідно до українських освітніх програм.

Крім того, Міністерство освіти і науки України спільно з компанією Google Україна створили Всеукраїнський онлайн розклад.

Також сьогодні стартував освітній проєкт «Навчання без меж» – спільний проєкт Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики, українських телеканалів ПЛЮСПЛЮС, «Піксель» та «Суспільне», а також платформ онлайн-телебачення MEGOGO, Київстар ТБ, 1+1 video та sweet. tv.

Проєкт передбачає трансляцію відеоуроків для школярів 5-11 класів, які залишаються у регіонах, де є проблема недостатньо якісного зв'язку та доступу до інтернету", – сказав міністр.

Свіжі дописи

  • Новини

Глава Білого дому не розглядає російсько-українську війну як перемогу однієї сторони над іншою, – Келлог

Глава Білого дому Дональд Трамп не вважає, що Сполучені Штати Америки в російсько-українській війні повинні… Читати більше

Thursday March 6th, 2025
  • Новини

Роботу між Україною й США відновлено: Зеленський на засіданні Європейської ради представив перші кроки для миру

6 березня у Брюсселі на спеціальному засіданні Європейської ради президент Володимир Зеленський представив перші необхідні… Читати більше

Thursday March 6th, 2025
  • Новини

У Китаї “приголомшені” тим, як Трамп ставиться до Європи та проти того, щоб мир в Україні диктували лише США і рф

У Китаї "вражені" ставленням президента США Дональда Трампа до союзників у Європі та вважають, що… Читати більше

Thursday March 6th, 2025
  • Новини

Ракетний удар по Кривому Рогу: у лікарні померла поранена жінка, кількість загиблих зросла до 5 осіб

До пʼяти зросла кількість загиблих внаслідок російського ракетного удару по готелю у місті Кривий Ріг,… Читати більше

Thursday March 6th, 2025
  • Новини

Зеленський у Брюсселі зустрівся з Коштою та фон дер Ляєн: говорили про посилення обороноздатності України та Європи

У Брюсселі 6 березня президент Володимир Зеленський зустрівся з головою Європейської ради Антоніу Коштою та… Читати більше

Thursday March 6th, 2025
  • Новини

Укрзалізниця отримає від болгарської компанії акумуляторні маневрові тягачі

У рамках реалізації спільного з ЄБРР проєкту "Надзвичайна підтримка української залізниці" національний перевізник отримає 10… Читати більше

Thursday March 6th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.