Кулеба підтвердив, що Росію виключають з Ради Європи

Спільний комітет Ради Європи рекомендує застосувати щодо Росії процедуру, що веде до виключення цієї держави з РЄ.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у Facebook.

"Рада Європи, гнучкість якої щодо Росії я знаю дуже добре з роботи там послом, сьогодні ухвалила революційне для себе рішення — спільний комітет Ради Європи, що об'єднує керівництво ПАРЄ, представників держав-членів та генерального секретаря організації, рекомендує застосувати щодо Росії процедуру, що веде до виключення цієї держави з РЄ", — написав міністр.

Кулеба заявив, що міжнародна коаліція на захист України та миру продовжує посилюватися. Вчора до неї входило 58 країн та 6 міжнародних організацій.

"Станом на зараз вже 73 країни та 9 міжнародних організацій", — повідомив міністр.

Сьогодні також розмови Кулеби з головами МЗС Індії, Японії та США. Також він мав брати участь онлайн в засіданні Ради МЗС Євросоюзу. Саме на ньому будуть затверджувати санкції.

"Зброя і санкції — це зараз головне. І те, і інше буде. Нові санкції ЄС вже сьогодні. Зброя на підході. За SWIFT вгризаємося зубами", — додав він.

Зі слів Кулеби, вся дипломатична система працює нон-стоп, щоб забезпечувати щоденний повномасштабний наступ на РФ на дипломатичному фронті.

Фото: facebook.com/dmytro.kuleba

Свіжі дописи

  • Новини

Торецьк та Часів Яр – це довге та складне пекло. Але міста тримаються: в ОСУВ “Хортиця” розповіли про ситуацію

Попри тривалі міські бої в Торецьку та Часовому Яру ситуація там залишається складною. Росіяни намагаються… Читати більше

Monday March 3rd, 2025
  • Новини

Лінія дронів: У Силах оборони стартував проєкт з розвитку спецпідрозділів БПЛА

У Збройних силах України розпочався масштабний проєкт «Лінія дронів», ініційований Президентом України. Його мета – розвиток… Читати більше

Monday March 3rd, 2025
  • Новини

Україна продовжує співпрацю з партнерами й сподівається на підтримку США у досягненні миру, – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що Україна працює з країнами-партнерами над мирним рішенням для завершення… Читати більше

Monday March 3rd, 2025
  • Новини

Зеленський провів спільну телефонну розмову з президентами Литви та Латвії і Прем’єр-міністром Естонії

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Литви Гітанасом Наусєдою, Президентом Латвії Едгарсом… Читати більше

Monday March 3rd, 2025
  • Новини

Коефіцієнт народжуваності в Україні сягнув антирекордного показника

Після початку повномасштабного вторгнення коефіцієнт народжуваності в Україні становить 0,9 дитини на одну жінку —… Читати більше

Monday March 3rd, 2025
  • Новини

Міноборони: цьогоріч до України поставлять ще 26 машин механізованого розмінування GCS

У 2025 році до України поставлять 26 машин механізованого розмінування GCS. Наразі в різних регіонах… Читати більше

Monday March 3rd, 2025

Цей сайт використовує Cookies.