Виконавче провадження – це завершальна стадія судового провадження, сторонами якого є стягувач і боржник. Боржник може виконати рішення суду добровільно, у разі відмови державний або приватний виконавець стягне заборгованість примусово.
За допомогою Автоматизованої системи виконавчого провадження (АСВП) Мінюсту аналітики з'ясували, що провадження було відкрито стосовно 180 народних депутатів, сумарно 530 ВП, тобто в середньому маже по три провадження на кожного.
Антилідером є Ігор Негулевський («Слуга народу») – 28 виконавчих проваджень. На другому місці ‒ його колега по фракції Володимир Тимофійчук – 19 ВП.
Одразу за ним – позафракційний депутат Євген Яковенко (16 ВП) та ще один «слуга» – Олексій Ковальов (10 ВП). П'ятірку антирейтингу замикає Ілля Кива («Опозиційна платформа-За життя») – дев'ять проваджень.
Найбільш зразковими фракціями в частині кількості виконавчих проваджень на одного депутата стали «ОПЗЖ» (0,64 ВП) та «Європейська солідарність» (0,85). Одразу за ними депутатські групи «За майбутнє» та «Довіра» (1,00 у кожної).
У «Голосу» більше ВП (1,2), ніж загальна кількість членів фракції. Та «Батьківщина» змогла на 25 членів фракції зібрати 31 виконавче провадження (1,24). У «Слуги народу» на одного депутата припадає 1,38 провадження.
Проте, найбільша кількість проваджень у 25 позафракційних депутатів – в середньому по 2,04 на кожного.
Найпоширенішою причиною виконавчого провадження серед депутатського корпусу є стягнення коштів на користь держави за адміністративні правопорушення (штрафів за порушення ПДР, стягнення аліментів, конфіскація майна, вилученого митними органами тощо).
Торік чисельність боргів у Єдиному реєстрі боржників зросла майже на 1,5 млн, а їхня загальна кількість збільшилася на 29%. Темпи зростання значно пришвидшилися, порівняно з попередніми періодами. У топтрійці й борги за адміністративні порушення.
Інформація з Реєстру є відкритою і може бути врахована під час спроби отримати кредит у банку чи влаштуватися на роботу. Боржник (навіть якщо це народний депутат) не зможе продати нерухомість, автівку чи корпоративні права. Його майно та банківські рахунки можуть бути арештованими, а сам боржник – обмежений у виїзді за кордон.
У неділю ввечері, 24 листопада, російські війська знову атакували територію України ударними безпілотниками з різних… Читати більше
У Румунії оголосили результати екзитполів на виборах президента. Попередньо, до другого туру виборів проходять чинний… Читати більше
У музеях Ватикану одночасно з’явилося вісім аудіогідів українською мовою. Також перша леді Олена Зеленська передала… Читати більше
Заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп'ятий нагадав, що з 25 листопада в Україні розпочнеться добровільне… Читати більше
Пункт пропуску "Шегині - Медика", який від вчора блокували польські фермери, розблоковано. Про це повідомляє… Читати більше
Дизайнер Роб Галліфакс з Великої Британії створив найбільшу в світі гральну карту, яка має висоту… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.