Фото: ukrinform
Це підтвердив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в етері ТСН.
Та все ж він наполягає, що санкції, які вже запропоновані можуть завдати РФ "непоправної шкоди".
"SWIFT станом на зараз не є частиною санкційного пакета, але це не результат тиску Росії, а результат внутрішніх процесів у ЄС, коли деякі країни не готові були поступитись власними інтересами у звʼязку із потенційним вимкненням SWIFT.
Якби він був у цьому пакеті, це була б атомна бомба, але навіть без нього санкційний список залишається дуже потужною бомбою економічного впливу", переконує Кулеба.
Кулеба також підкреслює, що партнери в ЄС і США вже завершили формування пакету санкцій проти Росії та запевняє, що вони будуть "дуже болісними" та завдадуть "непоправної шкоди" російській економіці.
Нагадаємо, SWIFT — це міжнародна міжбанківська система передання інформації та платежів, до якої під'єднані найбільші організації у майже всіх країнах світу.
Росія — одна з трьох країн із найбільшою кількістю транзакцій.
Як повідомляла Рубрика, Росія нині вимагає від НАТО більше ніколи не розширюватися на схід, зокрема не включати Україну. У відповідь США та Альянс не погодилися на такі вимоги.
В українській розвідці повідомляли, що Росія готується до можливої атаки на схід і південь України взимку 2022 року. Це підтвердили і в американські розвідники.
Водночас українська влада запевняє, що армія готова дати відсіч, а партнери на нашому боці.
Папа Римський Франциск залишається в критичному стані після ранкового респіраторного кризу. Йому необхідне переливання крові,… Читати більше
Львів – одне з перших міст в Україні, де на рівні громади прийняли програму популяризації… Читати більше
У Києві на станції метро «Золоті ворота» відкрилась фотовиставка «Стійкість у єдності». На експозиції представлені… Читати більше
У Запоріжжі відбулася акція на підтримку військовополонених та зниклих безвісти. Містяни вийшли з прапорами, плакатами… Читати більше
У турецькій столиці відкрилася виставка віртуальної реальності «Війна впритул». За допомогою 360° панорам, дрон-зйомки та… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що триває міжнародна робота та нові перемовини з партнерами. За… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.