Фото: iStock.com
Про це пише The Daily Mail.
До кінця 2022 року там встановлять нові біотуалети, в яких сеча проходитиме фільтрацію: з неї виділять необхідні для росту рослин калій, фосфор та азот.
Нова система розроблена так, що не потребує контролю з боку людини. До того ж це дає суттєву економію на купівлі добрив та не шкодить навколишньому середовищу.
Розробка проходила під керівництвом професора Стефано Фрегія, інженера-хіміка з Мельбурнського університету. За його словами, видобуток добрив із сечі набагато безпечніший, ніж із гірських порід.
Наприклад, видобуток фосфору значно перетворює навколишнє середовище та непоправно змінює характер природного ландшафту, кажуть вчені. А запаси фосфоровмісних порід будуть вичерпані в найближчі сто років.
Водночас вилучення азоту з атмосфери потребує величезних енерговитрат — цей процес супроводжується величезним вуглецевим слідом. Тому утилізація та переробка сечі на добриво, що не потребує особливих витрат, привернула увагу дослідників.
Російські окупанти почали використовувати для атаки українських регіонів нові невідомі дрони-камікадзе. Про це повідомили в Національній поліції… Читати більше
У Чернігівській області Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури в межах комплексного відновлення розпочало ремонт… Читати більше
Російський лідер володимир путін "дотримає свого слова" та не нападе знову після укладання мирної угоди… Читати більше
В Україні працюють понад 500 компаній, які виготовляють дрони. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр цифрової трансформації… Читати більше
Нацгвардійцю 4-го батальйону "Сила Свободи" вдалося самотужки захопити у полон шістьох російських загарбників Відео їхнього… Читати більше
Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп удав, що не називав українського лідера Володимира Зеленського диктатором.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.