fbpx
Сьогодні
11:26 10 Лют 2022

Ректор КНУ заперечив сексуальний зв’язок зі студентками та розповів, чому з’явилися такі публікації

Ректор Київського національного університету ім. Шевченка Володимир Бугров заперечує сексуальні зв'язки зі студентками та співробітницями університету, про які йдеться у "листуваннях", що з'явилися в інтернеті.

За повідомленням пресслужби КНУ, упродовж грудня 2021 року – січня 2022 року шляхом анонімної масової розсилки та публікації на анонімних телеграм-каналах поширювалися інформаційні матеріали компрометуючого характеру, в яких фігурує прізвище ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Перші дискредитаційні матеріали почали з'являтися (масові анонімні спам-розсилки, публікації замовного характеру) наприкінці 2021 року. Так, 28 грудня, о 6 годині ранку, перед річним звітом ректора співробітники Університету отримали листи начебто з його пошти. У листах у непристойній формі від імені ректора зверталися до університетської спільноти. Такий факт можна розцінювати як кіберзлочин з метою дискредитації репутації ректора.

Уся ця дезінформаційна кампанія, що містить зокрема сфальшоване листування, не відповідає дійсності і безпосередньо пов'язана з проведенням Державною аудиторською службою України ревізії фінансово-господарської діяльності Київського національного університету імені Тараса Шевченка за період з 01.04.2018 по 31.08.2021 рр. (Володимир Бугров обійняв посаду ректора 30.04.2021 року).

За результатами перевірки Державна аудиторська служба виявила порушень у фінансово-господарській діяльності Університету загалом на суму близько 300 мільйонів гривень.

Проведена ревізія охоплює майже 4 роки (3,5 роки) фінансово-господарської діяльності Університету, тоді як нове керівництво Університету розпочало свою роботу лише у травні 2021 року.

Ревізія показала, що переважна більшість порушень безпосередньо й однозначно пов'язується з окремими колишніми посадовими особами адміністрації Університету, які були відповідальні за конкретні сфери фінансово-господарської діяльності Університету.

Серед головних порушень:

1) Втрата квартир та житлового фонду

Втрата Університетом 166 квартир у ЖК "Еврика" (сумнозвісного забудовника ТОВ "Аркада- Будівництво"), збудованого на університетській землі, які мали б перейти відповідно до укладеного у 2014 році договору:
– це втрати обсягом майже 97 мільйонів гривень. Строк дії договору завершився у січні 2021 року;
– неправомірні дії з розподілення квартир.

2) Необґрунтовані "доплати" до заробітної плати та незаконні виплати

Окремі штатні працівники крім заробітної плати мали регулярні "доплати", які дорівнювали обсягу заробітної плати, за виконання роботи, яка і так належить до їхніх посадових обов'язків. Збитки від таких порушень сягають майже 9 мільйонів гривень.
у 2018-2020 роках зафіксоване нарахування додаткової оплати праці посадовим особам із числа керівного складу за виконання науково-дослідної роботи, яка документально не підтверджена. Збитки обсягом 850 тисяч гривень.

3) Оплата фіктивних послуг

Прийняття Університетом послуг з доопрацювання комп'ютерної програми "Цифровий університет. Університет в смартфоні", які фактично не надані, та виконаних ремонтно- будівельних робіт за завищеною вартістю завдало збитків закладу вищої освіти на суму понад 1 мільйон гривень.

Державна аудиторська служба вже скерувала свої висновки до Генеральної прокуратури, СБУ, Національної поліції, а також направила лист до ЦОВВ (МОН).

Саме від очільника Університету безпосередньо залежить, чи все обійдеться адміністративними протоколами й піде далі за старими схемами, чи винні реально будуть відповідати перед законом та людьми.

Для боротьби з цією брудною дискредитаційною кампанією та для захисту власної честі, гідності і ділової репутації ректор уже звернувся до правоохоронних органів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

2 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Справжність чи несправжність переписки зі студентками можна встановити по фотогоафії пеніса, яка в ній присутня )

2

Дайте людині працювати, він ще й року не попрацював. Чого ж ви такі падлючи

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: