Команда з кількох людей та три години часу – це все, що потрібно, аби в незвичний спосіб дізнатися про сортування та переробку сміття.
Про ідею та роботу над грою Trash is Fun автори проєкту розповіли ШоТам.
Розробники переконані, що завдання сподобаються як дітям, так і дорослим.
Як розповідає засновник студії Сафронов Ілля: "Martian Teapots ("Марсіанські чайники") – це студія, в якій підлітки вчаться різним напрямам цифрових мистецтв".
За його словами, студія існує вже приблизно 4,5 роки при кафедрі економічної кібернетики в Сумському державному університеті. Тут розробляють ігри, створюють анімацію, знімають відеоролики, тощо.
Кожного року розширювались напрями діяльності, і зараз основний – це розробка відеоігор
Як зазначив один із розробників, до гри Trash is Fun ми в Martian Teapots було розроблено безліч ігор, які були дуже незначні. Наразі найбільший проєкт – це Trash is Fun.
"Ідеї створення цієї гри спочатку не було. Як викладач, я просто шукав кращу систему для навчання. З самого початку у Martian Teapots було щось дуже схоже на курси. Але з часом я зрозумів, що дітям це не так цікаво.Тому обрав більш проєктний напрямок", розповідає Сафронов.
За його словами, на той момент вже було два програмісти (достатньо для створення гри), які розуміють код, 3D-моделери та геймдизайнер. Було вирішено поєднати всіх в одну команду. Довго думали над ідеєю.
Оскільки у напрямі екології дуже мало якісних проєктів, і на тему сортування більше ніхто нічого не створює, обрали розробники її.
Як розповідає один з учасників проєкту, сюжет гри у тому, що через забруднення довкілля настало глобальне потепління. Через те, що розтанули льодовики, звільнився один із вірусів, що призвів до мутування тварин. Вони побачили, що планета забруднена, а люди нічого не роблять. І ось тварини вирішили сортувати сміття та прибирати планету – своє місце проживання.
"Спочатку ми розраховували на аудиторію школярів і думали, що було б круто поширювати гру серед шкіл. Але поки гра запускається лише на потужних комп'ютерах, яких бракує у навчальних закладах. Тому ми ще будемо працювати над тим, щоб усунути цю проблему", розповідає Сафронов.
Trash is Fun – це гра з локальним мультиплеєром, в яку двоє, троє чи четверо людей разом можуть грати за одним ПК, або ж грати онлайн через Steam Remote Play.
Розробникам хочеться, аби гра була доступна і для учнів, які могли б на уроці інформатики пограти й паралельно отримати знання про екологію.
У грі вказано, як правильно сортувати або переробляти щось. А вже в ігровій формі закріплюються знання на практиці.
До речі, у студії немає пластикових одноразових стаканчиків.
Наразі хлопці отримують досвід і прогнозують, наскільки гра буде цікава та корисна людям. Оскільки це соціальний проєкт, то все, на що ми розраховують, – це поширення знань про екологію та перемога у конкурсах.
"Ми плануємо брати участь у різних конкурсах, робити демоверсії відеоігор для пошуку нових ідей. А зараз вивчаємо новий напрям – титрувальні системи для відеострімів. Це про використання ігрових рушіїв під час стримінгу кіберспортивних ігор", поділився планами засновник студії.
Ця книга допоможе батькам розповісти дітям, чому утримувати тварин у неволі неправильно. Це збірка 12… Читати більше
На узбережжі нацпарку "Тузлівські лимани" в Одеській області зафіксували масовий викид забруднених медуз виду Аурелія… Читати більше
Президент США Дональд Трамп підписав 6 лютого указ про введення санкцій проти Міжнародного кримінального суду.… Читати більше
Пізно ввечері 6 лютого російські війська атакували село Миропілля у Сумській області. Про це повідомив… Читати більше
Мін'юст Америки за президента Дональда Трампа припиняє зусилля, які було розпочато після вторгнення росії в… Читати більше
Після відносно м’якого початку лютого природа вирішила нагадати, що зима ще триває. Цими вихідними очікується… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.