Фото Reuters
Про це вона сказала під час онлайн-зустрічі із представниками міжфракційного об'єднання Верховної Ради України "За демократичну Білорусь", інформує офіційний ТГ-канал політикині.
Також вона передала передавши депутатам прохання білоруської діаспори в Україні.
Під час розмови Тихановська наголосила на важливості виконання Україною низки прохань білорусів.
"Треба не дозволити режиму ( Лукашенка – ред.) посварити білорусів та українців. Незалежність Білорусі та України не повинні навіть ставитися під питання", заявила вона.
Під час розмови Світлана Тихановська наголосила на важливості того, що:
А також:
Своєю чергою українські депутати, які входять до складу об'єдання "За демократичну Білорусь", очікують, що Україна приєднається до санкцій ЄС. Вони обговорили з Тихановською питання створення групи підтримки Білорусі в ПАРЄ.
"В Україні розуміють, що Лукашенко не представляє білорусів, а режим не дорівнює Білорусі", підсумувала пресслужба Тихановської.
Довідка.
Нагадаємо, що Гомельський обласний суд засудив чоловіка Світлани Тихановської, блогера та політв'язня Сергія Тихановського, якого у 2020 році не допустили до виборів президента Білорусі, до 18 років колонії посиленого режиму.
У 2021 році Тихановська була номінована на Нобелівську премію, але, незважаючи на досить високі рейтинги, нагороди вона не отримала.
Як повідомляла Рубрика, білоруську опозиціонерку Тихановську номінували на Нобелівську премію 2022 року знову.
12 лютого парламентарі проголосували за продовження кінцевого терміну, до якого обов’язково треба пройти військово-лікарську комісію… Читати більше
У ніч на 12 лютого над Києвом збили шість балістичних ракет "Іскандер-М", внаслідок чого є… Читати більше
У ніч на 12 лютого російсько-окупаційні війська, окрім Києва та області, атакували ще Миколаївську, Чернігівську… Читати більше
12 лютого у Брюсселі вперше розпочинається засідання Контактної групи з питань оборони України (формат "Рамштайн"),… Читати більше
У Одеської області ввечері 11 лютого у селі Малігонове Березівського району загорівся геріатричний пансіонат: рятувальники… Читати більше
Добровольці віком до 25 років, які приєдналися до Збройних сил України раніше, ще до появи… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.