Про це йдеться у звіті «Жінки на керівній посаді» аудиторської компанії Deloitte.
Згідно з дослідженням, цей показник зріс лише на 0,6% за чотири роки. А відсоток жінок, які працюють на посаді фінансової директорки (CFO), у 2021 році зріс з 12,7% до 15,7%.
Найбільше жінок-керівниць у сферах охорони здоров'я та біонауки (21,3%), фінансових послуг (21,2%) і споживчих послуг (20,8%).
Найвища частка жінок на керівних посадах наразі у Франції (43,2%), Норвегії (42,4%), Італії (36,6%), Бельгії (34,9%) і Швеції (34,7%). Водночас середній показник у світі становить 19,7%, а в Україні – 18,3%.
У Deloitte кажуть, що рівня «приблизної рівності» за нинішніх темпів можна досягти у 2041 році. За їхніми словами, відсоток жінок серед членів правлінь зростає, однак лише невелика кількість жінок очолює правління (6,7%).
«Гендерний баланс у складі правлінь дозволить краще розуміти ринкові потреби й забезпечити вищу якість процесу ухвалення рішень», – пояснює керівний партнер Deloitte в Україні Сергій Кулик.
Також у Deloitte зазначають, що підприємства, які очолюють жінки, мають більшу гендерну різноманітність. У таких фірмах частка жінок становить 33,5%, а в компаніях, де керівниками є чоловіки, – 19,4%.
Современные технологии активно внедряются в повседневную жизнь, обеспечивают комфорт и тепло в доме. Чтобы не… Читати більше
Унаслідок авіаудару російських військ по інтернату в Суджі, що в Курській області, загинули 4 людини.… Читати більше
Кількість жертв внаслідок ракетного удару рф по п'ятиповерхівці у Полтаві знову зросла. Наразі вже відомо… Читати більше
У вестибюлі станції метро «Золоті ворота» відкрилась виставка, присвячена боротьбі з гендерно зумовленим насильством «Зламай… Читати більше
На Хмельниччині відновили Осташковецьку загальноосвітню школу, що зазнала пошкоджень внаслідок російського обстрілу в 2023 році.… Читати більше
Минулого року 598 громадян Білорусі та 125 громадян росії були визнані такими, що становлять загрозу… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.