Про це йдеться у звіті «Жінки на керівній посаді» аудиторської компанії Deloitte.
Згідно з дослідженням, цей показник зріс лише на 0,6% за чотири роки. А відсоток жінок, які працюють на посаді фінансової директорки (CFO), у 2021 році зріс з 12,7% до 15,7%.
Найбільше жінок-керівниць у сферах охорони здоров'я та біонауки (21,3%), фінансових послуг (21,2%) і споживчих послуг (20,8%).
Найвища частка жінок на керівних посадах наразі у Франції (43,2%), Норвегії (42,4%), Італії (36,6%), Бельгії (34,9%) і Швеції (34,7%). Водночас середній показник у світі становить 19,7%, а в Україні – 18,3%.
У Deloitte кажуть, що рівня «приблизної рівності» за нинішніх темпів можна досягти у 2041 році. За їхніми словами, відсоток жінок серед членів правлінь зростає, однак лише невелика кількість жінок очолює правління (6,7%).
«Гендерний баланс у складі правлінь дозволить краще розуміти ринкові потреби й забезпечити вищу якість процесу ухвалення рішень», – пояснює керівний партнер Deloitte в Україні Сергій Кулик.
Також у Deloitte зазначають, що підприємства, які очолюють жінки, мають більшу гендерну різноманітність. У таких фірмах частка жінок становить 33,5%, а в компаніях, де керівниками є чоловіки, – 19,4%.
Кабінет Міністрів звільнив голову Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації Юрія Мироненка і призначив… Читати більше
Команда незалежного театру "Нафта" давно планувала створення вистави у форматі аудіо прогулянки. Глядачі в навушниках… Читати більше
Уряд змінив умови, за яких підприємства можуть бронювати працівників від мобілізації. А з 1 грудня… Читати більше
У 2025 році видатки на ветеранську політику пропонується встановити на рівні 10,7 млрд гривень. Як… Читати більше
У Чернігівській області помітили російський триколор, який встановлений неподалік кордону на зруйнованому мосту через річку… Читати більше
На фронті російські війська взяли за тактику переодягатися у форму Збройних сил України. Проте українські… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.