Про це в програмі "Актуальна камера" розповів британський посол в Естонії Росс Аллен, пише портал ERR.
Як зазначається, прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон у суботу заявив про намір подвоїти британський військовий контингент у Балтійському регіоні. А також Направити додаткову військову техніку до Естонії.
На цьому тижні британська пропозиція обговорювалася в штаб-квартирі НАТО.
У свою чергу посол Великої Британії в Естонії підтвердив, що підготовка до перекидання контингенту вже почалася.
"За нашим планом, перші солдати прибудуть цього місяця. Зараз наш полк в Німеччині готується до переведення. Це близько 850 військовослужбовців, танків, артилерійських установок і так далі. Тобто приблизно тієї ж бойової групи, яка вже дислокується в Естонії", заявив посол Великобританії в Естонії Росс Аллен.
На питання, як довго додатковий контингент перебуватиме в Естонії, британський дипломат відповів:
"Про це не повідомляється, це залежить від обставин. Можливо, два-три місяці, але потім ми разом з нашими естонськими партнерами оцінимо безпекову ситуацію в регіоні і приймемо рішення", сказав він.
"Таке посилення в разі небезпеки є для нас дуже позитивною новиною. З цими британськими підрозділами ми зможемо провести спільні навчання. Відпрацювати сценарії захисту території Естонії", пояснив командувач силами оборони Естонії Мартін Герем.
Прибуваючий контингент буде дислокований у військовому містечку в Тапі, де є всі необхідні казарми і павільйони для військової техніки.
"З прийомом, проживанням, організацією харчування для одного додаткового батальйону у нас проблем не буде", запевнив Мартін Герем.
Нагадаємо, що в даний час в країнах НАТО налічується більше тисячі британських військовослужбовців – 900 в Естонії і 150 в Польщі.
Довідка.
Парламентарії Естонії на засіданні 18 січня прийняли заяву на підтримку територіальної цілісності України. У документі також засуджується агресія Росії.
Естонія надала військову допомогу у вигляді протитанкових комплексів Javelin.
Також, польський уряд готовий передати Україні переносні зенітно-ракетні комплекси "Грім", боєприпаси до них та різні типи безпілотників.
Як писала Рубрика, Німеччина відмовилась надати Естонії дозвіл на передачу Україні 122-міліметрових гармат Д-30.
1 лютого зі США прибула літаком вже шоста військова допомога. Напередодні, прибув п'ятий літак зі зброєю.
28 січня прибув четвертий літак США із 81 тонною військової допомоги для української армії.
25 січня в Україну прибула третя партія військової допомоги зі США. До пакета допомоги увійшли сучасне обладнання і боєприпаси оборонного призначення.
В України прибув сьомий літак з військовою допомогою від США, на його борту – 85 тонн боєприпасів для гранатометів.
Перші два борти з озброєнням прибули в Україну 22 та 23 січня.
У Польщі Президент України Володимир Зеленський разом зі світовими лідерами та колишніми в’язнями нацистського концтабору… Читати більше
Посол Ізраїлю в Україні Міхаель Бродський спростував інформацію про намір Ізраїлю передавати Україні зброю російського… Читати більше
26 січня у київській книгарні “Сенс” на Хрещатику відкрили виставку робіт Якова Гніздовського “Дванадцять Птахів… Читати більше
На узбережжі Одещини фахівці національного парку "Тузлівські лимани" зібрали приблизно 4 кілограмів мазуту. Його, ймовірно, викинуло на… Читати більше
Вибори в умовах повного адміністративного контролю і політичних переслідувань, відсутності реальної конкуренції, утисків свободи слова… Читати більше
Рязанський нафтопереробний завод, який є одним з найбільших у росії, тимчасово зупинив роботу. Це сталося… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.