Ректор університету Роман Шеремета, президент Рік Шенгроу та співзасновник, колишній спеціальний представник США з питань України Курт Волкер розповіли про деталі запуску Американ Юніверсіті Київ.
Про відкриття Американ Юніверсіті Київ "Рубрика" розповідала нещодавно після презентації, яка пройшла у Посольстві України в США, а сьогодні стало відомо ще більше подробиць.
Нагадаємо, що випускники Американ Юніверсіті Київ матимуть змогу отримати подвійний диплом — американського та українського зразка, адже університет працюватиме у партнерстві з Arizona State University — найбільш інноваційним університетом у США.
Сьогодні ж, зокрема, вперше стала відома вартість навчання: рік бакалаврату коштуватиме студентам та їхнім батькам 8000 доларів, магістратури — 9000 доларів.
У той же час будуть доступні повні та часткові стипендії, в тому числі від спонсорів, та ректорська стипендія, які допоможуть отримати освіту тим, кому ця допомога буде потрібна.
Ректор університету економіст Роман Шеремета зазначив, що хоча це й чималі гроші, навчання буде того вартим: "Це інвестиція, яка може повністю змінити життя", — зазначив він.
Аналогічне навчання в США у різних університетах в середньому коштує 25-45 тисяч доларів на рік.
Університет розмістять у будівлі Річкового вокзалу в Києві. За словами співзасновників, будівлю збережуть максимально історичною; всередині уже відновлюють фрески. Усього на реставрацію знадобилося 12 млн доларів: причому 6 млн вкладається інвесторами, а ще половину забезпечує власник будівлі – ПрАТ "Київський річковий порт". Наразі готовий перший поверх, а вся будівля буде готова прийняти студентів уже в травні.
Навчання в університеті проходитиме за американськими стандартами, втім, як пояснив виданню "Рубрика" ректор Роман Шеремета, присутні будуть і елементи української освіти: наприклад, обов'язковим буде вивчення української. У тому числі, для іноземців.
До речі, провівши рік на навчанні в США онлайн або офлайн, випускники університету матимуть можливість отримати подвійний диплом. У той же час планують також взаємний обмін студентами: студенти з Arizona State University приїжджатимуть до Києва. Окрім того Роман Шеремета зазначив, що завдяки співпраці з Cintana Education, яку очолює Рік Шенгроу, будуть можливі обміни з університетами зі всього світу.
У березні університет запускає дві магістерські програми, а з вересня почнуть діяти ще п'ять бакалаврських програм. Докладніше про них — тут.
Серед викладачів та творців навчальної програми уже є Нобелівський лауреат з економіки, викладач Гарвардського університету Вернон Сміт. Загалом викладати в університеті матимуть право лише викладачі з PhD, отриманими у відповідних стандартам університету навчальних закладах, та з високим рівнем володіння англійською. В майбутньому в Американ Юніверсіті Київ планують відкрити також PhD програми.
Для вступу до Американ Юніверсіті Київ майбутнім студентам потрібно буде скласти українське ЗНО, надати підтвердження володіння англійською мовою не нижче рівня B1 та написати мотиваційного листа. Втім, університет пропонує гнучку систему освіти — це означає, що навчання може початися у лютому, коли тестування ЗНО ще не відбулося. У такому випадку студент матиме надати результати тестів пост-фактум, влітку. Втім, якщо ті виявляться незадовільними, університет матиме право дотримуватися своїх стандартів.
Однією з цілей університету засновники називають підготовку студента до життя. «Ми хочемо навчити його, як думати. Як думати критично», — зазначив Шеремета.
«Це вотум довіри до України», — підкреслив Курт Волкер.
Створення університету стало можливим завдяки спільним зусиллям українських, американських та грузинських інвесторів, у тому числі, компанії BGV Group Management підприємця Геннадія Буткевича, ДТЕК та EPAM.
Значні зміни в популярності каналів та типів контенту продемонструвало нове дослідження медіаспоживання серед українців, проведене… Читати більше
Канцлер Німеччини Олаф Шольц і очільник Кремля володимир путін у п'ятницю, 15 листопада, провели телефонну розмову.… Читати більше
Печерський районний суд Києва продовжив до 23 грудня запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту… Читати більше
Під час засідання 15 листопада уряд ухвалив порядок реалізації проекту зимової підтримки українських родин, повідомив… Читати більше
15 листопада у Києві провели в останню путь госпітальєрку Марію-Христину Двойнік із позивним "Альпака". Волонтерка загинула на… Читати більше
Выбор CRM-системы для команды может быть непростой задачей, особенно для небольших интернет-магазинов, которые имеют ограниченные… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.