Фото: ОП
Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на пресслужбу ОП.
Прем'єр-міністр наголосив на непохитній відданості Сполученого Королівства суверенітету, незалежності й територіальній цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів.
Сполучене Королівство стоїть пліч-о-пліч з Україною перед лицем російської агресії, що триває й становить загрозу миру та безпеці в регіоні, підриває глобальний порядок. Лідери наголосили, що правом кожного українця є визначати своє майбутнє.
Вони застерегли, що будь-яке подальше втручання Росії в Україну буде масштабною стратегічною помилкою та матиме жорсткі гуманітарні наслідки.
Україна та Сполучене Королівство погодилися працювати разом з метою зміцнення безпеки та обороноздатності України.
Лідери також висловили відданість зміцненню енергетичної безпеки України та підтримці її зусиль у сфері «зеленої» трансформації.
Прем'єр-міністр оголосив про пакет нової фінансової допомоги обсягом 88 млн фунтів стерлінгів для підтримки зусиль України з розбудови стійкості та скорочення залежності від постачання російських енергоносіїв.
Лідери ще раз підтвердили бажання поглиблювати стратегічне партнерство між Україною та Великою Британією в усіх сферах, що становлять взаємний інтерес, а також продовжувати взаємодію, зокрема в межах Стратегічного діалогу Україна – Велика Британія.
Нагадаємо, що в Україну прибув з візитом прем'єр-міністр Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Борис Джонсон.
Також під головуванням Володимира Зеленського та Бориса Джонсона відбудуться українсько-британські переговори.
США розглядають можливість послаблення антиросійських санкцій. Це відбувається на тлі прагнення президента Дональда Трампа відновити… Читати більше
Другу зиму поспіль у Львові відбувалася масштабна соціальна кампанія «З турботою про кожного», в межах… Читати більше
В Італії, на головній площі Мілана біля собору Duomo, українські активісти розгорнули найбільшу українську хустку… Читати більше
Попри тривалі міські бої в Торецьку та Часовому Яру ситуація там залишається складною. Росіяни намагаються… Читати більше
У Збройних силах України розпочався масштабний проєкт «Лінія дронів», ініційований Президентом України. Його мета – розвиток… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що Україна працює з країнами-партнерами над мирним рішенням для завершення… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.