Фото Depositphotos
Про роздуми Бренсона щодо ситуації в Україні опублікували на сайті його компанії.
Президент Володимир Зеленський відреагував на цю статтю у Twitter.
Він подякував Бренсону та світовій бізнес-спільноті за підтримку України.
"Інноваційні підприємці найкраще розуміють ключові напрями розвитку людства. Тож їхній заклик об'єднатися та відстояти суверенітет України, зокрема, застосувавши санкції до агресора, ㅡ надзвичайно важливий", вказав Зеленський.
Бренсон у статті зазначив, що "лідери бізнесу всього світу з великим занепокоєнням спостерігають за нарощуванням російських військ і техніки на українському кордоні.
Але ніколи в останні роки не було більшого ризику тотальної війни на європейській землі. (Наразі будь-кому з нас важко приховати своє обурення. Що в 2022 році одна країна збирає танки на кордонах іншої країни?)"
На думку Бренсона, цей конфлікт не принесе Путіну вигоди у довгостроковій перспективі, а звичайні росіяни колись усвідомлять, що вони заслуговують на краще.
За словами бізнесмена, "жоден з наших російських контактів, хоча приватно виступав проти російського військового втручання, не бажав підняти свій голос публічно.
Ми оприлюднили заяву бізнесу, яку з радістю підписали західні та українські бізнесмени, але нам не вдалося отримати жодного підпису Росії".
"Навіть якщо це має свою ціну, всі ми повинні дати чіткий сигнал, що одностороння агресія завжди неприйнятна. І що світова бізнес-спільнота підтримуватиме весь спектр санкцій проти будь-якої країни, яка прагне порушити суверенітет іншої", пише Бренсон.
У Петрополі Запорізької області відкрилася підземна школа: вона стала п’ятим безпечним освітнім простором у регіоні,… Читати більше
Глава кремля володимир путін неявно визнав Президента України Володимира Зеленського легітимним главою держави та "майбутнім… Читати більше
“Тиждень турботи”. Понад 1000 українських дітей дізналися від Морквинки, як взаємодіяти з людьми з інвалідністю… Читати більше
У молдовській столиці Кишиневі з нагоди третіх роковин початку широкомасштабного російського вторгнення в Україну відбулося… Читати більше
Україна готується до перемовин зі Сполученими Штатами Америки, які відбудуться у п'ятницю, 28 лютого. Про… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський звільнив Андрія Гнатова з посади Командувача Об’єднаних сил ЗСУ. Про це стало… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.