fbpx
Сьогодні
21:16 27 Січ 2022

Відбулася зустріч прем’єр-міністра України із послами країн Групи Семи

Відбулася зустріч Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля і послів країн Групи Семи та Європейського Союзу

Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Глава українського Уряду подякував Європейському Союзу та країнам G7 за надану Україні політичну, фінансову й військову підтримку.

"В умовах міжнародної напруги ми сьогодні відчуваємо підтримку багатьох країн. Вдячні урядам ваших держав за зусилля, спрямовані на підтримку реформ та демократичних інституцій. Посилення обороноздатності України та підвищення економічної стабільності — найкраща відповідь на дії країни-агресора", зазначив Денис Шмигаль.

Як підкреслив Прем'єр-міністр, позитивні сигнали, які надають Україні міжнародні партнери, сприяють зміцненню її позиції.

Україна має намір продовжити співробітництво з МВФ в рамках програм підтримки впровадження реформ та направити запит до Фонду про започаткування нової програми.

Також Прем'єр-міністр наголосив, що Україна готова невідкладно розпочати консультації з ЄС щодо започаткування нової програми макрофінансової допомоги. Денис Шмигаль подякував Єврокомісії за заяву про пакет фінансової допомоги Україні в розмірі 1,2 млрд євро.

"Чітко розуміємо важливість незмінного впровадження курсу реформ в Україні. Ми послідовно виконували всі взяті на себе зобов'язання і будемо продовжувати цю роботу. На нашому боці єдність всіх гілок влади: Президента, Уряду й Парламенту", підкреслив Прем'єр-міністр.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: