Про це Сенниченко сказав журналістам у кулуарах парламенту, передає zn.ua.
"Оскільки голосування зараз не відбулося, я одразу ж, перебуваючи тут, написав повторну заяву про відставку за власним бажанням, із сьогоднішньою датою. Зараз йду на комітет економічного розвитку, який розгляне це та дасть у зал", – сказав він.
Він додав, що поки не має наміру займати жодних посад на державній службі, але готовий "у будь-якій якості – чи то радника, чи просто експерта" допомагати своєму наступнику на посаді, "якщо політика приватизації та прозорої оренди будуть продовжуватися", щоб сприяти залученню інвестицій та боротьби з корупцією.
"Буду робитиму те, що зможу, на благо України. У мене є досвід, репутація та вміння, але зараз я не йду ні на які державні посади, ні зокрема секторі. Час вирішить", – додав Сенниченко.
Також він заявив, що не перебуває на лікарняному, як про це заявив із трибуни парламенту голова Верховної Ради Руслан Стефанчук перед початком розгляду питання про відставку.
"Я з ним просто бачився у лікарні, але це був просто звичайний огляд", – сказав Сенниченко та додав, що його не запрошували до парламенту для звіту про виконану роботу на посаді голови ФДМ.
"Якщо мене з ранку не запросили, то я і не прийшов, але коли я побачив, що йдуть некоректні виступи в залі від деяких політиків, коли не вистачало голосів чи була технічна помилка, то я прийшов, щоб показати, що таке моє особисте бажання, що це моя добровільна відставка", – пояснив голова ФДМ.
Він додав, що у разі потреби готовий «звітити про реальні результати, щоб не було фейків та маніпуляцій».
Довідка
Верховна Рада знайшла лише 223 з 226 необхідних голосів за звільнення Дмитра Сенниченка з посади голови Фонду державного майна України. У фракції "Слуга народу" – знайшлось лише175 голосів «за».
Кабінет міністрів призначив Дмитра Сенниченка головою Фонду державного майна 18 вересня 2019 року. У середині листопада 2021 року стало відомо про заяву про відставку, яку написав голова Фонду держмайна Дмитро Сенниченко. За даними ЗМІ, причиною стала приватизація київського заводу "Більшовик" — на торги прийшло три претенденти, але ціна ледь відштовхнулася від стартових 1,39 млрд грн. Згідно з оцінкою інвесткомпанії Concorde Capital, реальна ринкова ціна заводу "Більшовик" становить щонайменше 4 млрд грн.
В січні за клопотанням Державного бюро розслідувань суд арештував 100% акцій Першого київського машинобудівного заводу, який до 2018 року найменувався як завод «Більшовик», в рамках розслідування можливого зловживання службових осіб Фонду держмайна України під час приватизації.
Німеччина найближчим часом передасть Україні близько 100 керованих ракет для зенітно-ракетного комплексу IRIS-T. Про це… Читати більше
Перший в Україні завод з виробництва флотованого (листового) скла побудують на Київщині до 2028 року.… Читати більше
Лідер партії «Європейська солідарність» та пʼятий президент України Петро Порошенко підтвердив, що РНБО запровадила санкції… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 12 лютого, провів засідання Ради нацбезпеки і оборони. Зокрема, було… Читати більше
Міністр оборони України Рустем Умєров за підсумками "Рамштайну" у Брюсселі заявив, що зустріч була продуктивною, наголосивши, що… Читати більше
Амбасадор UNITED24, історик Тімоті Снайдер разом із міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим відвідали прифронтове Запоріжжя.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.