Відповідну заяву зробила президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн, передає Матті Маасікас.
Урсула фон дер Ляйєн заявила, що ЄС підтримує Україну.
"Я оголошую про новий пакет фінансової допомоги, що складається з екстрених кредитів та грантів, для підтримки України у середньостроковій та довгостроковій перспективі", – заявила політикиня у Твіттері.
Глава Євокомісії також відзначила, що це допоможе Україні задовольнити потреби країни коштах через конфлікт та підтримає зусилля країни щодо підвищення стійкості.
Урсула фон дер Ляйєн заявила, що сподівається, що Європейська рада та Європейський парламент схвалять це рішення якомога швидше. Політикиня пояснила:
Про це повідомляє “Рубрика”. У чому проблема? За даними МОЗ станом на початок 2025 року… Читати більше
Міністр оборони Рустем Умєров призначив Андрія Гнатова заступником начальника Генерального штабу Збройних сил України. До… Читати більше
Очільник Головного управління розвідки Міністерство оборони Кирило Буданов заявив, що день війни для росії коштує… Читати більше
У Львові 26 лютого відкрили один із найсучасніших симуляційних центрів для медиків, де студенти зможуть… Читати більше
Міністерство оборони Фінляндії запустило нову програму підтримки України, орієнтовану на замовлення у власного оборонно-промислового комплексу. … Читати більше
У ніч на четвер, 27 лютого, російські війська запустили по території України 166 ударних дронів… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.