В будівлі суспільного мовника збірну України з зимових видів спорту провели на Олімпійські ігри-2022 в Пекіні, повідомляє Укрінформ.
Дійство відбувалося поетапно із залученням спортсменів різних поколінь.
Поки майбутні олімпійці брали участь у ефірному ток-шоу, журналісти споглядали за майстер-класом зі стрільби від легенд українського біатлону Валентини Цербе й Олени Петрової.
Першим вже звично слово взяв міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт. Він урочисто погасив поштову марку і побажав олімпійцям удачі.
«Наша держава зробила все для того, щоб спортсмени підготувалися до Олімпіади якнайкраще. У держави, на жаль, немає інфраструктури для тренувань наших спортсменів з зимових видів спорту, тому ми повністю профінансували їм тренувальні збори. Я вірю у кожного спортсмена і знаю, що кожен з них може бути конкурентно спроможним задля завоювання медалей. Українські спортсмени і тренери проінформовані стосовно того, як реагувати на різноманітні провокації, зокрема які стосуються фотографій з російськими спортсменами», – зазначив Вадим Гутцайт.
Ближче до третьої години до локації олімпійських проводів почали підходити українські олімпійці.
Поки дівчата-черлідерки з Red Foxes виступали перед присутніми юрба журналістів слухала, наскільки готова до своєї першої Олімпіади (монобоб) Лідія Гунько.
«Я змогла отримати ліцензію завдяки участі в Кубку світу, випередивши італійку на 6 балів. В Україні немає жодної стартової естакади, на якій можна було б тренувати свій розгін, а це необхідна складова успішного виступу на змаганнях. Тренувальні збори за кордоном – це добре, але через це доводиться форсувати підготовку. Якби в нашій країні була інфраструктура, ми б змістовніше тренувалися.
Страх перед змаганнями є завжди, він повинен бути. Раніше це було проблематично, але зараз у мене більше досвіду. Я жодного разу не спускалася на китайському треку, адже ми мали проблеми з транспортуванням монобобу. За нашою інформацією китайські спортсмени зробили більше тисячі спусків перед Іграми, я матиму – 8, якщо організатори дозволять», – сказала Лідія Гунько.
Серед усіх спортсменів найбільш спокійним і зосередженим був скелетоніст Владислав Гераскевич. І популярність серед медіа, правду кажучи, мав найвищу.
«Ковідні правила дещо тиснуть морально, але ми вже звикли. Дуже хочеться, щоб було менше хімічної обробки, адже це трошки заважає сконцентруватися. На змаганнях не буде українських вболівальників і це погано, але такі реалії. Ми підготувалися по максимуму і я сподіваюся показати свій найкращих результат. Жодних забобонів перед змаганнями у мене немає, в день перед іграми я проектую в голові свій можливий проїзд і налаштовуюсь на краще», – сказав Владислав Гераскевич.
Першими з українських спортсменів до Олімпійського селища заїдуть представники біатлону (27 січня)
Після детального обговорення медальних шансів для України присутні зійшлися на тому, що варто вірити на краще.
Довідка
45 українських спортсменів у 12-и дисциплінах представлять нашу державу на зимовій Олімпіаді в Пекіні. Ігри розпочнуться 4-го лютого і триватимуть 2 тижні.
У Близнюківській громаді Харківської області розпочали будівництво нового підземного укриття на базі центральної районної лікарні.… Читати більше
Ремонтно-евакуаційна бронемашина WZT-3 офіційно допущена до використання у підрозділах Сил оборони України. Міноборони провело кодифікацію… Читати більше
Напередодні новорічних свят благодійний фонд "Юлині бабусі" організував акцію допомоги "Таємний Санта для стареньких з… Читати більше
Україна неодноразово застосовувала далекобійні засоби для ураження легітимних військових цілей на тимчасово окупованих територіях. Однак… Читати більше
Благодійний фонд "Твоя опора" 15 листопада розпочав в Україні щорічну акцію "2 000 подарунків до Нового року",… Читати більше
Кандидат Дональда Трампа конгресмен від Флориди Метт Гетц відкликав свою кандидатуру на посаду генерального прокурора… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.