Про це повідомляє юрист та активіст «Мапи Реновації» Дмитро Перов, пише The Village Україна.
За його словами, на ділянку знову завезли техніку. Однак активісти заблокували техніку й побудували барикаду.
"Збираються "тітушки" у дворах на Бульварно-Кудрявській", додав він у коментарі The Village Україна.
Депутатка Київради Аліна Михайлова повідомила, що Шевченківський районний суд скасував арешт на земельну ділянку, на якій розташована садиба Барбана.
«"Як зазначається в рішенні суду, скасування арешту на цю земельну ділянку зумовлене відсутністю в кримінальному провадженні даних, які б виправдовували подальше втручання в правомірне володіння земельною ділянкою та будинком", – повідомила вона.
Ухвалу оскаржити не можна.
"За пів року не було проведено ніяких слідчих дій, моє протокольне доручення щодо внесення садиби в перелік об'єктів культурної спадщини проігноровано, а проєкт рішення про розірвання договору оренди вже місяць як комісії не виносять на розгляд", – додала депутатка.
Улітку 2021 року забудовник зруйнував флігель поряд із будинком і частково розібрав основну будівлю попри протистояння з місцевими мешканцями й активістами.
За даними "Мапи Реновації", головний фасад і половина будинку ще вціліли.
Після цього Рада нацбезпеки України постановила відновити напівзруйновану садибу Барбана.
А в КМДА пообіцяли відреставрувати будівлю.
Довідка.
Садиба Барбана – одноповерхова будівля 19 століття, роком побудови вважається 1891-й.
Власниками садиби до 1917 року були титулярний радник Олександр Барбан, потім дворянин Іван Гореславський, за ним – провізор В'ячеслав Геращеневський.
У радянські часи будівлю націоналізували. У 1944–1945 роках тут мешкав голова комітету в справах мистецтв при Раднаркомі УРСР, академік, драматург Олександр Корнійчук.
Потім особняк Барбана віддали дитячій соматичній лікарні. Починаючи з 1970-х pоків у будівлі містилися різні установи, зокрема редакція газети "Культура і життя".
З 2020 року власником будівлі є ТОВ "Інформаційна група "Агентство столичних повідомлень".
Улітку 2021 року забудовник зруйнував флігель поряд із будинком і частково розібрав основну будівлю попри протистояння з місцевими мешканцями й активістами. За даними «Мапи Реновації», головний фасад і половина будинку ще вціліли.
Після цього Рада нацбезпеки України постановила відновити напівзруйновану садибу Барбана. А у вересні в КМДА пообіцяли відреставрувати будівлю.
Міністр оборони України Рустем Умєров під час робочої поїздки до Швеції провів низку результативних зустрічей… Читати більше
Міністерство економіки України оприлюднило деталі отримання одноразової допомоги від держави "Зимова єПідтримка". Про це повідомляє Мінекономіки,… Читати більше
Інформація про нібито присутність військовослужбовців Північної Кореї на території Харківської області не відповідає дійсності. Про… Читати більше
В окремих частинах Святошинського, Шевченківського та Соломʼянського районів Києва тимчасово не працюватиме система оповіщення населення… Читати більше
Легендарна різдвяна пісня «Щедрик» авторства українського композитора Миколи Леонтовича стала музичною основою святкової реклами модного… Читати більше
Нещодавно у Львівській муніципальній бібліотеці провели збір листівок, малюнків та оберегів для захисників та захисниць.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.