Про це повідомляє юрист та активіст «Мапи Реновації» Дмитро Перов, пише The Village Україна.
За його словами, на ділянку знову завезли техніку. Однак активісти заблокували техніку й побудували барикаду.
"Збираються "тітушки" у дворах на Бульварно-Кудрявській", додав він у коментарі The Village Україна.
Депутатка Київради Аліна Михайлова повідомила, що Шевченківський районний суд скасував арешт на земельну ділянку, на якій розташована садиба Барбана.
«"Як зазначається в рішенні суду, скасування арешту на цю земельну ділянку зумовлене відсутністю в кримінальному провадженні даних, які б виправдовували подальше втручання в правомірне володіння земельною ділянкою та будинком", – повідомила вона.
Ухвалу оскаржити не можна.
"За пів року не було проведено ніяких слідчих дій, моє протокольне доручення щодо внесення садиби в перелік об'єктів культурної спадщини проігноровано, а проєкт рішення про розірвання договору оренди вже місяць як комісії не виносять на розгляд", – додала депутатка.
Улітку 2021 року забудовник зруйнував флігель поряд із будинком і частково розібрав основну будівлю попри протистояння з місцевими мешканцями й активістами.
За даними "Мапи Реновації", головний фасад і половина будинку ще вціліли.
Після цього Рада нацбезпеки України постановила відновити напівзруйновану садибу Барбана.
А в КМДА пообіцяли відреставрувати будівлю.
Довідка.
Садиба Барбана – одноповерхова будівля 19 століття, роком побудови вважається 1891-й.
Власниками садиби до 1917 року були титулярний радник Олександр Барбан, потім дворянин Іван Гореславський, за ним – провізор В'ячеслав Геращеневський.
У радянські часи будівлю націоналізували. У 1944–1945 роках тут мешкав голова комітету в справах мистецтв при Раднаркомі УРСР, академік, драматург Олександр Корнійчук.
Потім особняк Барбана віддали дитячій соматичній лікарні. Починаючи з 1970-х pоків у будівлі містилися різні установи, зокрема редакція газети "Культура і життя".
З 2020 року власником будівлі є ТОВ "Інформаційна група "Агентство столичних повідомлень".
Улітку 2021 року забудовник зруйнував флігель поряд із будинком і частково розібрав основну будівлю попри протистояння з місцевими мешканцями й активістами. За даними «Мапи Реновації», головний фасад і половина будинку ще вціліли.
Після цього Рада нацбезпеки України постановила відновити напівзруйновану садибу Барбана. А у вересні в КМДА пообіцяли відреставрувати будівлю.
Речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий заявив, що у відомстві нема підтверджень про затримання… Читати більше
Цю інформацію спростував Національний банк України, назвавши її “недостовірною та маніпулятивною”. Про це пише “Рубрика”.… Читати більше
Європейський Союз здійснив перший платіж в обсязі 3 мільярди євро із власної частини кредиту "Групи… Читати більше
“Рубрика” розповідає, як це працює. У чому проблема? Фронтові автомобілі — це завжди про збереження… Читати більше
Ворожі дрони в ніч на 10 січня атакували Україну. Рятувальники показали наслідки ворожого обстрілу Києва… Читати більше
З 6 січня в Україні стартував благодійний проєкт “Піклування без кордонів: безкоштовна стерилізація котів та… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.