Верещук запропонувала програму підтримки бізнесу та фінансову допомогу для ЗМІ на Донеччині

Міністр реінтеграції Ірина Верещук представила в Краматорську програму, яка може допомогти бізнесу Донецької та Луганської областей

Про це повідомляє кореспондент Східного Варіанту.

У Краматорську міністр зустрілася з підприємцями регіону для того, щоб обговорити реалії та потреби бізнесу, а так само обговорити програму економічного розвитку Донеччини.

"Існує стратегія економічного розвитку Донецької та Луганської областей до 2030 року. Але прийняти стратегію це одне, а впровадити її це зовсім інше. Є питання безпеки і військово-політичні виклики.

Інвестори не хочуть інвестувати, а також відсутність банків, які могли б дати кредити. Не буду перераховувати всі проблеми. Але ми тут для того, щоб визначити, що може стати поштовхом для розвитку території", – заявила Верещук.

На зустрічі, крім міністра, були присутні народні депутати та представники кабінету міністрів, власники та керівники приватних підприємств різних галузей.

Найбільш нагальні питання: відсутність кредитування, труднощі ринку збуту, обмежені можливості навчання персоналу та багато іншого.

Також Ірина Верещук заявила, що її відомство готове дотувати ЗМІ, які працюють на сході України.

"Я знаю, що ця програма працювала і раніше, але також знаю, що вона була недостатньою. Не завжди журналісти регіону могли отримати підтримку. На цей рік держава виділила 50 млн гривень для дотування місцевих ЗМІ", – сказала міністр.

Також Ірина Верещук додала, що в міністерстві тепер відкрито спеціалізований відділ для роботи в цій сфері.

Свіжі дописи

  • Новини

Наслідки атаки БпЛА: у Сумах дрон влучив в поліклініку, в Одесі зупинили роботу трьох котелень, є поранені

Увечері, 3 березня, російські загарбники атакували ударними безпілотниками Одесу, внаслідок чого постраждало четверо людей, пошкоджено критичну інфраструктуру й житлові… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

Білий дім поставив на паузу надання Україні всієї американської допомоги

Сполучені Штати Америки, після публічної суперечки з українським президентом Володимиром Зеленським, призупиняють всю військову допомогу Україні,… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

США готують план потенційного послаблення санкцій проти рф, – ЗМІ

США розглядають можливість послаблення антиросійських санкцій. Це відбувається на тлі прагнення президента Дональда Трампа відновити… Читати більше

Monday March 3rd, 2025
  • Новини

У Львові протягом зими курсував “автобус турботи”: благодійною ініціативою скористалися 220 бездомних

Другу зиму поспіль у Львові відбувалася масштабна соціальна кампанія «З турботою про кожного», в межах… Читати більше

Monday March 3rd, 2025
  • Новини

В Італії розгорнули найбільшу хустку України з авторським принтом: артоб’єкт символізує єдність усіх областей

В Італії, на головній площі Мілана біля собору Duomo, українські активісти розгорнули найбільшу українську хустку… Читати більше

Monday March 3rd, 2025
  • Новини

Торецьк та Часів Яр – це щоденний жах. Але міста тримаються: в ОСУВ “Хортиця” розповіли про ситуацію

Попри тривалі міські бої в Торецьку та Часовому Яру ситуація там залишається складною. Росіяни намагаються… Читати більше

Monday March 3rd, 2025

Цей сайт використовує Cookies.