Меркель пропонують зайняти посаду в ООН

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш запропонував Ангелі Меркель зайняти консультативну посаду в одній із структур ООН

Про це повідомляє DW.

За даними агентства DPA , йдеться про позицію голови консультативної ради з глобальних суспільних благ, яка могла б служити на благо всього людства.

Серед компетенцій цього органу повинні бути питання міжнародного регулювання, зокрема у сфері торгівлі або безпеки польотів.

Консультативний орган з глобальних суспільних благ є одним з флагманських проектів Гутерріша.

У червні 2021 року Гутерріш був затверджений генеральним секретарем ООН на другий п'ятирічний термін – з 1 січня 2022 року по 31 грудня 2026 року.

Ангела Меркель поки не відповіла на лист генсека ООН.

Як повідомляється, Гутерріш виклав свою пропозицію в листі.

Співрозмовники DPA в ООН вважають малоймовірною згоду Меркель зайняти запропоновану посаду. Офіційно організація не коментує факт пропозиції. Представники екс-канцлера і сама вона поки не говорили з цього приводу.

У жовтні 2018 року Меркель заявила, що не братиме участі у виборах до Бундестагу в 2021 році як кандидат на пост канцлера Німеччини.

В ексклюзивному інтерв'ю DW перед тим, як залишити посаду глави німецького кабінету міністрів, Меркель заявила, що більше не збирається займатися політикою.

"Я не буду вирішувати політичні конфлікти – я роблю це протягом багатьох років: 16 років на посаді федерального канцлера", – сказала вона.

"Зараз я ще не знаю, що буду робити", – додала Меркель.

Нагадаємо, що 2 грудня відбулось прощання Ангели Меркель з посадою канцлера Німеччини.

Свіжі дописи

  • Новини

Президент підписав закон про працевлаштування людей з інвалідністю

Євроінтеграційний закон № 4219-IX, який повинен забезпечити людям з інвалідністю рівні можливості на ринку праці та… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

Україна отримає радари Giraffe: Зеленський до дорозі до США побував в Ірландії та зустрівся з прем’єром

27 лютого президент Володимир Зеленський по дорозі до Сполучених Штатів відвідав Ірландію. Там український лідер… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

Буданов: за час війни у ГУР не було жодного проникнення російських шпигунів

За час повномасштабного вторгнення у Головному управлінні розвідки не було виявлено агентурних проникнень російських шпигунів.… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

У МЗС розповіли, про що Зеленський та Трамп говоритимуть у Вашингтоні

Український президент Володимир Зеленський їде з візитом до Вашингтону для зустрічі з американським колегою Дональдом… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

В Україні створили проєкт “Дружні Двері”, що прагне допомогти новим місцевим: як працює це рішення?

Громадська Організація “Не Самі” спільно з креативною агенцією Bickerstaff.092 анонсували проєкт “Дружні Двері”, щоб допомогти… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

Може евакуювати поранених та доставляти снаряди: Силам оборони дозволили використовувати робота “Гулівера”

Міністерство оборони України кодифікувало та офіційно допустило до експлуатації у підрозділах Сил оборони універсальний наземний… Читати більше

Thursday February 27th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.