Про це повідомила на брифінгу речниця ДБР Тетяна Сап'ян, передає "Укрінформ".
"Суд арештував майно, яке, згідно з Державним реєстром речових прав на нерухоме майно та Єдиним реєстром юридичних осіб, належить йому на правах власності. Це об'єкти нерухомості, корпоративні права та інше. У ЗМІ з'явилася інформація, що суд арештував активи телеканалів "5 канал" та "Прямий", власником яких є медіахолдинг "Вільні медіа". ДБР заявляє, що ця інформація є маніпулятивною і не відповідає дійсності. Обидва канали можуть вільно продовжувати свою роботу. Арешт на корпоративні права на вказані канали та їх активи не накладався і будь-яких обмежень їх діяльності не відбулося", – сказала вона.
За словами Сап'ян, "насправді, відповідно до рішення суду, арештовано частки у статутному капіталі ТОВ та дочірнього підприємства, бенефіціарним власником яких є народний депутат Петро Порошенко".
Речниця ДБР також запевнила, що арешт не є відчуженням і обмеження діяльності "5 каналу" і телеканалу "Прямий" не відбулося.
Як повідомляла Рубрика, 6 грудня Печерський райсуд задовольнив клопотання прокурора про арешт майна експрезидента Петра Порошенка у справі про постачання вугілля з ОРДЛО.
В Офісі Генпрокурора у цьому зв'язку заявили, що суд ухвалив рішення про накладення арешту на майно підозрюваного, яке належить йому на праві власності відповідно до інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна. Зокрема, це об'єкти нерухомості, корпоративні права та інше.
Водночас у партії "Європейська солідарність" повідомили, що, крім майна лідера політсили Порошенка, суд арештував також активи телеканалів «Прямий» та «5 канал».
Порошенко наразі перебуває за кордоном і планує повернутися в Україну 17 січня.
Раніше стало відомо, що Офіс Генпрокурора погодив клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді арешту Порошенка з можливістю внесення застави у розмірі 1 млрд грн.
Експрезидентові Петру Порошенку 20 грудня оголосили підозру у державній зраді та сприянні діяльності терористичних організацій у справі про постачання вугілля з ОРДЛО.
Працівники ДБР разом зі співробітниками СБУ розслідують кримінальне провадження щодо організації злочинної схеми постачання вугілля із тимчасово окупованих територій та фінансування терористичних організацій «ЛНР» та «ДНР» групою громадян України на загальну суму близько 1,5 мільярда гривень.
Провадження здійснюється ч. 1 та ч. 3 ст. 258-5 (фінансування тероризму), ч. 1 ст. 111 (державна зрада) та ч. 1 ст. 258-3 (сприяння діяльності терористичної організації) ККУ.
Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп пригрозив росії новими податками, тарифами та санкціями, якщо війна проти… Читати більше
На фронті прикриваючи відхід побратимів загинув 68-річний командир штурмової групи ГУР полковник Костянтин Жук. Це… Читати більше
Печерський райсуд Києва оголосив запобіжний захід колишньому командирові 125 окремої бригади ТрО Артурові Горбенку, який… Читати більше
У швейцарському Давосі, в рамках Всесвітнього економічного форуму, було засновано Глобальну раду GovTech. Про це… Читати більше
Наприкінці січня в Україні відбудеться прем’єра фільму “Одного літа в Україні”, що розповідає про іноземних… Читати більше
У Давосі українська група ДТЕК та данська Vestas, яка є провідним світовим виробником вітрових турбін,… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.