Окрім майна Порошенка, суд арештував активи і рахунки “Прямого” та “5 каналу”

Окрім майна п'ятого президента Петра Порошенка, Печерський районний суд Києва арештував активи і рахунки Прямого та 5 каналу.

Про це заявили у партії "Європейська солідарність", лідером якої він є.

Як сказано в заяві політичної сили, «це чітко показує, що в першу чергу режим Зеленського прагне покласти край свободі слова, унеможливити будь-яку критику влади в інформаційному просторі».

Євросолідарність наголошує, що з листопада 2021 року ці канали не належать Порошенку.

«Прямий та 5 канал — це не останні телеканали, які намагається закрити Зеленський, що так хоче лише «теплої інформаційної ванни», — сказано у заяві.

Нерухомість, акції та інше. Печерський суд заарештував майно Порошенка

6 січня Печерський районний суд Києва наклав арешт на все майно Порошенка. Зокрема, йдеться про:

  • квартири, що належать Порошенку, у Вінниці та Києві,
  • садиба у Козині,
  • земельні ділянки,
  • акції Порошенка у низці приватних компаній.

Адвокат Порошенка Ігор Головань заявив, що захист подаватиме апеляцію та звернуться у Європейський суд з прав людини.

Наразі Порошенко перебуває у дипломатичному турне. Він заявив, що має намір повернутися до України 17 січня.

Підозра Порошенка у держзраді

20 грудня експрезиденту Петру Порошенку повідомили про підозру в державній зраді та сприяння діяльності терористичної організації. Це стосується справи про постачання вугілля з тимчасово окупованих територій Донбасу в 2014—2015 роках.

За версією слідства, він використав надані йому повноваження та інструменти впливу, щоб контракти з ПАР були розірвані, а потім на вимогу представників Росії організував підписання від імені України контрактів на постачання вугілля з непідконтрольних територій, таким чином «поставивши країну в енергетичну залежність від РФ та підконтрольних їй ватажків псевдореспублік».

Свіжі дописи

  • Новини

Абсолютна більшість українців погоджується на припинення вогню лише за умови гарантій безпеки, – результати опитування

Українці категорично проти переговорів Сполучених Штатів Америки та російської федерації щодо закінчення війни без участі Києва. Також… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Щоденник відновлення: в Україні запустили телевізійний дайджест про відбудову

Телевізійний дайджест, присвячений ініціативам з відновлення та реконструкції в Україні, створює EU NEIGHBOURS East у… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Міноборони повідомило про тимчасовий збій у “Резерв+”: що відомо

У застосунку "Резерв+" другий раз за місяць стався збій: спостерігаються технічні проблеми. Про це повідомляє… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Уникання називати росію агресором не змінює того, що вона ним є, – Сибіга

Глава Міністерства закордонних справ України Андрій Сибіга закликав подивитись на дії росії на тлі повідомлень… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Українські полярники над Антарктидою здійняли прапор “Азову”, здійснивши мрію захисниці Маріуполя

Поблизу станції "Академік Вернадський" на острові Галіндез українські дослідники здійняли прапор бригади Національної гвардії "Азов".… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Удар по Кривому Рогу: ворожа ракета зруйнувала храм УПЦ МП

У Кривому Розі внаслідок російської атаки балістикою ввечері 22 лютого був зруйнований храм УПЦ МП:… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025

Цей сайт використовує Cookies.