fbpx
Сьогодні
20:51 03 Січ 2022

У Києві розмістили інформаційні стенди із закликом допомогти жінкам, що опинилися у кризі

«Вона потребує допомоги»: у центрі Києва розмістили інформаційні стенди із закликом допомогти жінкам, що опинилися у кризових життєвих обставинах.

Акцію поряд із входом до магазину «Всі. Свої» на вул. Хрещатик, 27 проводять Центр прав людини ZMINA та організація «Центр «Жіночі перспективи» спільно з мультибрендовою платформою.

«Напередодні Нового року та Різдва кожен та кожна з нас прагне святкового дива. Але найдивовижніше те, що ми самі можемо створити його для когось. Наприклад, допомогти жінкам, які опинилися у скруті», — каже Ірина Виртосу, керівниця проєктів у Центрі прав людини ZMINA.

Жінкам у скруті потрібні канцтовари та харчі для дітей, ліки та засоби особистої гігієни. А також, наприклад, «кошти, щоб продовжити оренду кімнати, бо чоловік покинув ще до народження дитини». Або «будь-який комп'ютер для синів з інвалідністю, щоб вони могли вчитися дистанційно». Жінки розповіли свої історії проєкту «Жінка для жінки» «Центру «Жіночі перспективи».

інформаційні стенди із закликом допомогти жінкам

 

інформаційні стенди із закликом допомогти жінкам

Співзасновниця «Жіночих перспектив» Марта Чумало розповідає, що за понад рік існування проєкту вдалося зібрати 400 тисяч гривень та допомогти 70 жінкам.

«Проєкт показав нам, що навіть у важкі часи пандемії люди залишаються чутливими до чужої біди та болю. Ми щодня бачимо, як солідарність та співчуття зменшують страждання. І найбільше дивує те, що люди допомагають зовсім незнайомим жінкам, які можуть перебувати за кілька сотень кілометрів. Це дуже зігріває і посилює відчуття безпеки», – каже Чумало.

Завдяки допомозі вдалося, наприклад, оплатити курси самооборони для дівчини, яка через зґвалтування перестала почуватися у безпеці. А також — придбати холодильник для літньої жінки, допомогти орендувати житло жінкам, які потерпали від домашнього насильства, та інше.

Як допомогти?

Якщо ви хочете допомогти жінкам у межах проєкту «Жінка для жінки», сконтактуйте з його координаторкою за телефоном +38-067-67-407-70 або електронною поштою [email protected].

Для того ж, щоб попросити про допомогу, варто заповнити анкету на сайті.

Кожну історію перевіряють перед публікацією.

Так благодійниці та благодійники можуть бути впевнені, що їхній добрий намір дійсно підтримає людину в скруті.

Рубрика:
Київ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: