Антимонопольний комітет оштрафував компанії Бахматюка на 10 млн грн

Антимонопольний комітет оштрафував компанії групи "Авангард" на більш ніж 10 млн грн за концентрації без дозволу

АМКУ завершив розгляд справи, розпочатої за ознаками вчинення суб'єктами господарювання, що входять до складу групи компаній "Авангард" 18 порушень законодавства про захист економічної конкуренції, повідомляється на сайті Антимонопольного комітету України.

Комітет виявив ці порушення у процесі дослідження загальнодержавного ринку яєць курячих в шкарлупі. Від початку розслідування велося в рамках чотирьох окремих справ.

Зокрема АМКУ встановив, що протягом 2018-2019 років одна з компаній групи "Авангард" – ПНВК "ІНТЕРБІЗНЕС" збільшила кількість філій за рахунок суборенди активів шести птахофабрик.

Це призвело до збільшення частки Групи компаній "Авангард" на ринку яєць курячих в шкарлупі на 2,89 % у 2018 році, на 8,73 % – у 2019 році та на 9 % – у 2020 році.

Відповідно частка групи компаній "Авангард" на ринку первинної реалізації яєць курячих у шкарлупі у 2020 році склала 39,93%.

Це перевищує визначений у частині другій статті 12 Закону України "Про захист економічної конкуренції" поріг – 35 %.

Дії відповідачів визнано порушеннями законодавства про захист економічної конкуренції.

На порушників накладено штраф у сукупному розмірі 10 710 000 грн.

До відома, 29 грудня 2021 року на засіданні Комітету під час розгляду справи представник Відповідачів визнав факт вчинення вказаних порушень.

Свіжі дописи

  • Новини

Командувач ВМС натякнув на можливу підготовку до нової атаки на Керченський міст: Бог любить трійцю

Командувач Військово-морських сил України Олексій Неїжпапа натякнув на можливу підготовку Сил оборони до нової атаки… Читати більше

Saturday March 8th, 2025
  • Новини

У Києві покажуть рідкісне видання “Кобзаря”: книгу знайшли серед макулатури

З 7 по 16 березня у книжковому просторі "Сенс" на Хрещатику експонуватиметься раритетне видання "Кобзаря" Тараса Шевченка,… Читати більше

Saturday March 8th, 2025
  • Новини

Російська армія атакує Запоріжжя і область: у місті чути вибухи, виникла пожежа

Російські військові атакували Запорізьку область ударними дронами. В місті пролунало до 10 вибухів, внаслідок обстрілу… Читати більше

Saturday March 8th, 2025
  • Новини

Для студентів та викладачів Києво-Могилянської академії стартував пілотний проєкт з військового вишколу

Києво-Могилянська академія разом з Центром рекрутингу Сил тероборони ЗСУ розпочали вишкіл студентів та викладачів з базової військової… Читати більше

Saturday March 8th, 2025
  • Новини

У трьох областях України для дітей відбулася інтерактивна виставка та квест-гра “Операція – Вакцинація”

Двотижнева інтерактивна інформаційна виставка та квест-гра для батьків та дітей пройшла у Кіровоградській, Львівській та… Читати більше

Saturday March 8th, 2025
  • Новини

Львівські музеї об’єдналися задля збору коштів на відбудову знищеного росіянами музею Романа Шухевича

Цими вихідними, 8-9 березня, львів’ян та львів’янок запрошують долучитись до акції «Музей для музею». У… Читати більше

Saturday March 8th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.