Фото: dsns.gov.ua
Про це пише пресслужба ДСНС.
Фото: dsns.gov.ua
У якості штабу пожежної дружини — Свято-Троїцький Матроненський жіночий монастир. У складі бригади — п'ять добровольців: ігуменя Іларія, дві послушниці Лариса та Христина, та два водії пожежного автомобіля.
Фото: dsns.gov.ua
Команду вже офіційно представили громаді. Напередодні вони пройшли спецнавчання, під час якого тренувалися відпрацьовувати вправу з бойового розгортання, подавання води та надання першої домомедичної допомоги постраждалим.
Фото: dsns.gov.ua
Повз контроль пожежної безпеки монастиря, черниці-доброволиці реагуватимуть на надзвичайні події. Під їхнім захистом тепер мешканці 7 сіл та двох селищ, що входять до Медведівської ТГ.
Відстань до найближчої пожежної частини — близько 20 кілометрів, тому до цього дня про відчуття захищеності не могло бути й мови. Відтепер все зміниться.
Фото: dsns.gov.ua
Кабінет Міністрів схвалив виділення 150 млн грн на нову бюджетну програму, мета якої - сприяти… Читати більше
Міноборони продовжує працювати над удосконаленням одягу для військових. Один з важливих напрямів – розробка натільної… Читати більше
У Києві на території Національного комплексу “Експоцентр України” (ВДНГ) з’явився новий біговий маршрут, який повторює… Читати більше
США та Україна найближчими можуть годинами підписати угоду про корисні копалини, яку мали укласти ще… Читати більше
У Львові розпочався проєкт «Продовжуй жити», спрямований на підтримку жінок, чиї чоловіки загинули, захищаючи Україну.… Читати більше
Міжнародна правозахисна організація Amnesty International презентувала звіт «Оглушлива тиша. Насильницькі зникнення, утримання інкомунікадо та катування… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.