Фото Reuters
Про це йдеться на facebook-сторінці адвоката Порошенка Ігоря Голованя.
"Верховний Суд викликає Вас для участі в судовому засіданні з розгляду адміністративної справи Порошенка Петра Олексійовича до президента України Зеленського Володимира Олександровича про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії", – вказано у повідомленні.
Судове засідання призначили на 28 лютого 2022 року о 15 годині в приміщенні суду за адресою вулиця Московська, 8, корп. 5, Київ.
Порошенко спрямував позов до суду 20 серпня, в якому просить суд визнати протиправною діяльність Зеленського через його коментування так званих "плівок Медведчука".
Бездіяльність полягала, на думку позивача, в тому, що Зеленський не оприлюднив наявну в нього інформацію про Порошенка, яка становить суспільний інтерес.
Зокрема, в позові Порошенко зазначає, що Зеленський в інтерв'ю 24 червня заявив про причетність Порошенка до торгівлі вугіллям з російськими бойовиками на Донбасі, засновуючи свої висновки на даних Служби безпеки та розвідувальних органів.
Експрезидент просить суд зобов'язати Зеленського оприлюднити наявну в нього інформацію, зокрема СБУ та розвідки, про причетність п'ятого президента до торгівлі вугіллям з російськими бойовиками.
Порошенко подав позов через репліки Зеленського "з терористами, сепаратистами Медведчук торгував, заробляв разом з п'ятим президентом" і "ймовірно разом з колишнім президентом вони це робили і заробляли".
У Румунії волонтер зібрав рекордну суму для України після заяв Трампа про припинення військової допомоги… Читати більше
Для Національного управління з аеронавтики та дослідження космічного простору (NASA) Сполучених Штатів Америки розпочала постачати… Читати більше
6 березня на спеціальному засіданні Європейської ради в Брюсселі ухвалили підсумкове комюніке з пунктом щодо… Читати більше
У південній частині Атлантичного океану поблизу субантарктичного острова Південна Джорджія, який належить Великій Британії, найбільший… Читати більше
У Саудівській Аравії наступного тижня відбудуться переговори між делегаціями України та Сполучених Штатів Америки щодо… Читати більше
Вашингтон без вагань піде на запровадження санкцій проти російської енергетики, якщо це допоможе досягнути припинення… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.