Про це сказала менеджер проєкту "Дія.Цифрова освіта" Руслана Коренчук, передає "Укрінформ".
"Сьогодні ми презентуємо новий освітній серіал, що виходить на нашій платформі, який називається "Безбар'єрна грамотність", – зазначила Коренчук.
Вона нагадала, що проєкт "Дія. Цифрова освіта" має амбітну мету – навчити 6 млн українців цифровій грамотності впродовж трьох років.
Як зауважив заступник міністра цифрової трансформації України Олександр Шелест, посилаючись на дані проведеного минулого року дослідження, «понад половина людей з порушеннями слуху мали бажання розвивати цифрову грамотність».
"І задля того, щоб створити таку можливість, власне, ми разом з колегами і запускаємо подібні проєкти. Ми вважаємо, що безбар'єрність має існувати як у цифровому світі, так і в реальному. І в принципі безбар'єрність має стати для нас усіх новою нормою", – наголосив Шелест.
Він розповів, що серіал «Безбар'єрна грамотність» створений у межах ініціативи дружини Президента України Олени Зеленської у партнерстві з радницею-уповноваженою Президента України з питань безбар'єрності Тетяною Ломакіною, з представниками громадської організації "Безбар'єрність", з представниками громадянського суспільства та експертами за підтримки проєкту ПРООН "Права людини для України", що фінансується Міністерством закордонних справ Данії.
«Цей серіал зосереджений на запровадженні інклюзивних підходів у економіці, освіті та сфері державних послуг. Одна із серій цього серіалу повністю й цілковито присвячена подоланню бар'єрів саме у цифровій сфері й забезпеченню дітей з різними типами інвалідності можливістю комфортно, повноцінно користуватися різними гаджетами та застосунками», – розповів урядовець.
За його словами, освітній серіал складається з восьми епізодів тривалістю від шести до десяти хвилин.
«Це загальна практика для всіх серіалів на платформі "Дія. Цифрова освіта". І після кожного серіалу, після перегляду кожного епізоду необхідно скласти мінітестування, яке підтверджує, що ви добре засвоїли інформацію, можете продовжувати навчання. Наприкінці, після повного проходження курсу, буде створений сертифікат, який свідчитиме про те, що ви пройшли навчання і максимально засвоїли матеріал», – розповів Шелест.
Як зауважила Ломакіна, «коли держава починає впроваджувати нові підходи, нові політики, виникає необхідність в освітніх продуктах, які доступно і просто покажуть людям, про що саме йде мова».
"Працюючи над цим серіалом, ми хотіли через історію людей, які щодня або стикаються з бар'єрами, або працюють заради того, щоб допомогти іншим людям подолати бар'єри, завдяки цим простим історіям показати, що, по-перше, бар'єри існують, по-друге – багато з них не вимагають якихось надзусиль, вони про те, що ми можемо вже сьогодні прибирати бар'єри в спілкуванні, такі як упередження між людьми, допомагати один одному, підтримувати", – додала Ломакіна.
Президент Володимир Зеленський під час спільного з першою леді Оленою Зеленською інтерв’ю "Єдиним новинам" говорив… Читати більше
Майже на три місяці вдалося скоротити терміни підготовки українських пілотів на винищувачах F-16, що, своєю… Читати більше
2 грудня було представлено результати поїздки до Дамаска Президенту України. Цей візит дав конкретні домовленості,… Читати більше
Реформа медико-соціальної експертизи передбачає впровадження оцінювання повсякденного функціонування особи. В її основі лежить діяльність експертних… Читати більше
Волонтери проєкту “Горюшко” ідентифікували понад 90 тисяч ліквідованих російських військових під час повномасштабного вторгнення в… Читати більше
Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що його уряд розгляне можливі заходи у відповідь на рішення… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.