Мережа магазинів “КОЛО” залишається в активах інвестиційної компанії BGV Group Management

Із огляду на інтерес навколо ймовірної купівлі магазинів «КОЛО» мережею автозаправних комплексів «ОККО» (АТ «Концерн Галнафтогаз») керівництво компаній офіційно повідомляє щодо результатів розгляду потенційної угоди. У підсумку тривалих переговорів керівництво двох компаній прийняло спільне рішення не укладати угоду щодо продажу-купівлі мережі магазинів «КОЛО». Причиною для такого рішення стало те, що сторони не дійшли єдиного бачення щодо умов договору.

Про це повідомила пресслужба BGV Group Management.

Надалі команда інвестиційної компанії BGV Group Management та «КОЛО» продовжать реалізовувати стратегію з розвитку бренду та розширення мережі магазинів.

Нагадаємо, на початку жовтня цього року у медіа з'явилася низка публікацій щодо потенційної купівлі «КОЛО» товариством «Концерн Галнафтогаз» (АЗК «ОККО»). Компанія «ОККО» дійсно вело переговори з керівництвом BGV Group Management, до активів якої належить «КОЛО», щодо купівлі мережі магазинів. Вартість потенційної угоди не розголошується. Компанія «КОЛО» зацікавила «ОККО» як успішний бренд продуктового ритейлу з інфраструктурними потужностями, налагодженими процесами, кваліфікованою командою та роздрібною експертизою, що у поєднанні забезпечує стійкий розвиток сегменту «магазинів біля дому».

"Ми нікому нічого не продали. У нас немає угоди з "ОККО". Компанії "ОККО" цікавий сектор і ніша, в якій ми розвиваємо проєкт, вони бачать в цьому потенціал, бачать потенціал в "КОЛО". Тому ми дійсно, як інвестиційна компанія, перебували в певній фазі переговорів. На сьогоднішній день переговори закінчені, ми в них поставили крапку і продовжуємо розвивати свій бізнес", розповів в інтерв'ю YouTube-програми "За рамками Ритейлу" член ради директорів BGV Group Management Сергій Войцеховський. Також він додав, що оцінка вартості цього бізнесу, яка фігурувала в медіа раніше, не відповідає дійсності і далека від справжніх цифр, про які велися переговори.

Довідково:

Мережа роздрібної торгівлі «КОЛО» — це зручні мінімаркети формату «магазини біля дому». Бренд нараховує понад 260 магазинів і входить у ТОП-5 найбільших торгових мереж України (за дослідженням GT Partners Ukraine 2021 року), а також очолює рейтинг найкращих ритейлерів України в категорії «Магазини біля дому» (за даними «Новое Время», жовтень 2021 рік). 

BGV Group Management – це інвестиційна компанія Геннадія Буткевича, яка розвиває бізнеси та проєкти в секторах видобутку, переробки, енергоефективності, ритейлу та девелопменту.

Свіжі дописи

  • Новини

Уряд виділив 150 млн грн на програму повернення українців із закордону

Кабінет Міністрів схвалив виділення 150 млн грн на нову бюджетну програму, мета якої - сприяти… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

Комфортна, тепла, міцна: у Міноборони розповіли про особливості термобілизни для захисників і захисниць

Міноборони продовжує працювати над удосконаленням одягу для військових. Один з важливих напрямів – розробка натільної… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

На столичному ВДНГ створили біговий маршрут у вигляді протеза

У Києві на території Національного комплексу “Експоцентр України” (ВДНГ) з’явився новий біговий маршрут, який повторює… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

Reuters: США та Україна готуються підписати угоду про корисні копалини, ймовірно, вже сьогодні

США та Україна найближчими можуть годинами підписати угоду про корисні копалини, яку мали укласти ще… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

“Продовжуй жити”: у Львові стартував проєкт підтримки для жінок, які втратили чоловіків на війні

У Львові розпочався проєкт «Продовжуй жити», спрямований на підтримку жінок, чиї чоловіки загинули, захищаючи Україну.… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

У 2024 році росіяни стратили понад 100 українських військовополонених, – Amnesty International Ukrane

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International презентувала звіт «Оглушлива тиша. Насильницькі зникнення, утримання інкомунікадо та катування… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.