Шмигаль заявив, що Україна має великий потенціал в авіагалузі та туристичній галузі

Сфери авіації та туризму мають великий потенціал для розвитку у найближчому майбутньому.

Про це Прем'єр-міністр Денис Шмигаль сказав під час виступу на інфраструктурному форумі, де обговорюють майбутнє української авіації та туризму у межах "Великого будівництва", передає "Укрінформ".

"Я переконаний, переконані експерти, керівники найбільших авіа та туристичних компаній світу в тому, що потенціал України в авіагалузі, у туристичній галузі – це зростання у десятки разів вже найближчим часом. І ми це постпандемійне відновлення та зростання природні у зв'язку із підписанням відповідної угоди про «відкрите небо», у зв'язку з розвитком та стимулюванням національних внутрішніх авіаперевізників – ми його також бачимо", – сказав Шмигаль.

Він назвав підписання Угоди про спільний авіаційний простір з ЄС головною подією цього року в сфері авіаперевезень.

"Це дозволяє лібералізувати наші відносини з Європою, із європейськими авіаперевізниками, відкриває шлях до того, щоб доступність подорожей літаком стала для українців буденність – і це дуже важливо, адже це підвищує комфорт та якість нашого життя, наших подорожей, якість нашого туризму", – сказав прем'єр.

Водночас глава уряду наголосив на тому, що Україна має унікальне географічне розташування «на перетині шляхів між континентами», і це також може допомогти державі стати великим регіональним авіа та туристичним хабом.

Довідка

12 листопада Україна та Європейський Союз підписали Угоду про спільний авіаційний простір. Церемонія підписання відбулася в присутності Президента України Володимира Зеленського, глави Європейської ради Шарля Мішеля та президента Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн.

Документ передбачає створення спільного авіаційного простору між Україною та ЄС, що сприятиме взаємному доступу до ринків авіаперевезень з рівними умовами конкуренції та повагою до однакових правил. Йдеться, зокрема, про безпеку польотів, авіаційну безпеку, організацію повітряного руху, гармонізацію соціальної сфери та захисту довкілля.

Очікується, що підписання угоди забезпечить поглиблення співпраці у сфері авіаційного транспорту, серед іншого в контексті промислового співробітництва, та розвиток чинної системи угод про повітряне сполучення з метою поглиблення економічних, культурних і транспортних зв'язків між Україною та державами – членами ЄС.

Свіжі дописи

  • Новини

Як спорт допомагає ветеранам відновитися та долати бар’єри: рішення

Проєкт "Рух заради майбутнього" в партнерстві з футбольним клубом Шахтар "Сталеві" свідчить, що спорт може… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

“Укрпошта” презентувала марки присвячені Маріуполю, які вкриті сталлю з “Азовсталі”

"Укрпошта" анонсувала новий поштовий випуск "Місто Героїв. Маріуполь", присвячений захисникам Маріуполя та містянам, які загинули… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

Всі новини: що сьогодні в центрі уваги суспільства?

Всі новини сьогодні зводяться не лише до повідомлень і даних. Вони формують наше сприйняття світу,… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

Воїни ССО на Покровському напрямку взяли в полон 9 російських військових

Під Покровськом військовослужбовці ССО ЗСУ полонили дев'ятьох російських військових після успішної операції з вибухом промислової… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

ISW: зупинка обміну розвідданими між США та Україною сприяла успіхам військ рф на Курщині

У своєму звіті  фахівці Інституту вивчення війни вказують, що призупинення обміну розвідувальною інформацією між Сполученими… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

На Сумщині російські війська намагаються закріпитися у районі Новенького, – Демченко

Армія російської федерації намагається закріпитися в районі села Новеньке на Сумщині та перерізати логістичні шляхи.… Читати більше

Monday March 10th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.