fbpx
Сьогодні
11:04 13 Лис 2021

Путін заявив, що РФ ніколи не визнає себе стороною конфлікту на Донбасі

Президент Росії Володимир Путін заявив, що Москва ніколи не погодиться з тим, що є однією зі сторін збройного конфлікту на Донбасі. За його словами, це не закріплено в мінських угодах.

Про це повідомляє РИА Новости.

"У мінських угодах ніде не сказано, що Росія є стороною конфлікту. Ми ніколи з цим не погоджувалися і не погодимося. Ми такими не є", – заявив Путін в інтерв'ю ВГТРК.

Рубрика:
Політика Світ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

3 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
українець

Росія НІКОЛИ не була учасником громадянської війна на Україні - це чітко записано в міжнародних документах ООН і т д). Так що бендерівці - хераку вам на рило

2
Сало як сало що його пробувати

По-перше не "бендерівці", а бандерівці.
По-друге, ніякої, в сенсі повнооцінюванної, як такої, що вона у нас громадянська, у нас війни - то й нема.
Так є окремі, в основному окпні протистояння з позиційними пересуваннями та бойовими стрільбами, доволі часто й по мирних об'єктах та людях.
Чого такі у нас "бойові" дії ? Бо "Нікто нє хотєл умірать".
По -третє, якщо деякі електрозвиздуни, типу совєтніка Аґєстовіча, теревенять про великі сьогоднішні та можливі майбутні баталії в текстовках, то лише як про те, за що їх певні заінтересовані в прокручувані грошей на "війну" їм добре оплачують.
Як, наприклад, тому ж "Славику Шустрому", який там завжди пристосовується електрозвиздіти, де харашо платять і подає ту всю ефірну хе..ню і епаторію, які свої власні творчі думки. Хоча самому йому аж до дупи долі українців, країни, держави.
Як до речі і Ганапольському, або гей-гей !!!... Портникову та іншим.
Того й тиняється "Шустрик" білим світом, де більше заплатять. Правда не завжди попадає ніздярми за вітром.
В - четверте країною, а особливо державою, у нас керували й керують особи, які або просто політичні перевертні - комутанти, як наприклад Ґе рант № 1, або артисти далекого від політично - державницького мовного жанру.
Як, наприклад, Ґе - скоріш за все останній, з таких особливо безсовісних, м'яко кажучи брех........х, та й професійно непридатних і просто неспроможних, державно-політично недієздатних за визначенннями в телепрограмах наших.
В-п'яте: скільки разів вже наші і перші особи, і їх політексперти, аналітики, і радники, і порадники, проголошували, що РФія вже ось-ось нападе повносильно на Україну, але проекти не здійснюються.
А чого ????
Бо, взагалі, людині з більше - менш наявними ознаками совісті, наявними ознаками розуму, цілком розуміють, що ніколи РФія не буде гатити ракетами, стратегічними бомбами по населенню, українцях ні по Києву, ні Миколаєву, ні Вінниці, ні навіть по "друзяках москалів" Львова, Тарнополя, Іівано - Франківська, Рівного, Хмельницька та інших.
Доказано історично.
Хоча деякі наші тіж "політологи, аналітики без ознакінтелекту, заявляють, що по столиці Московії та інших її столичного типу містах ракетами вдарять.
А оден авантюрист з озброєнних сил навіть заявив, що по Красній площі в Москві прокотиться.
Можливо й так - в кайданках, хіба що.
Та й то не по Московії , а тута вдома.

3
Де Сало

Це називається: "Товкти воду у друшляку".
Нашій владі ще років 15-20 тому слід було розуміти і брати до уваги, що і у Криму, і на чи в Донбасі проживають біля 8 млн. народу українського, який також є "джерелом влади", має якісь права.
Однак у нас владники, привладники чогось вирішили, що народ український - це лише нетакі вже давні наші земляки, точніш їх купка зі Львівщини, Тернопільщини, Франківщини (такі собі узагальнюючими словами тягнибиківці, парацюківчики, мерзопашинсьчики та їм подібні яцинюхівці).
От і дозволили каламутити більшістю люду українського цим мініземлякам -"патрийотам".
Докаламутились до повноїцінної дупи.
До такої, що не то, що самі не можемо урядуватись, управлятись, а навіть за допомогою нових "братів" заокеанських, та поряд сусідніх Посполитих.
Та тепер й не знають як з цієї всіє шоблящини повернути і люд український, і країну до нормального, поміркованого, суспільного, єкономічно здорорвого життя - буття.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: