Зеленські про російські війська на кордоні: Армія готова дати відсіч

Президент України Володимир Зеленський прокоментував інформацію про те, що Росія стягує свої війська до українських кордонів. Він підкреслив, що українська армія готова дати відсіч.

Про це йдеться у заяві глави держави у Facebook.

"Наші західні партнери надали інформацію про активне переміщення військ Росії вздовж українських кордонів і збільшення їх концентрації. Ми вдячні партнерам за цю інформацію. Це доказ підтримки України, зацікавленості та обізнаності наших партнерів про ситуацію на Донбасі", – заявив він.

Президент підкреслив, що з боку Росії українська влада чує "закиди, що саме Україна затягує мирний процес і зриває зустріч у нормандському форматі".

"Я сподіваюся, тепер світ бачить, хто хоче миру, а хто концентрує близько 100 тисяч військ на нашому кордоні. Водночас скажемо прямо, така поведінка нашого сусіда нас не дивує і не лякає. Лякає, що це раптом стало відкриттям для деяких журналістів і експертів, які підняли медіа галас", – заявив Зеленський.

Він зазначив, що тиск Росії вже не діє на Україну.

"Психологічний тиск Росії на нас давно не діє. Наша розвідка володіє повною інформацією, а наша армія готова дати відсіч будь-кому, коли-небудь і де завгодно. Ваша паніка точно не допоможе їй, але може допомогти противнику і стати елементом інформаційної війни і завдати шкоди країні", – додав Зеленський.

Свіжі дописи

  • Новини

На Сумщині російські війська намагаються закріпитися у районі Новенького, – Демченко

Армія російської федерації намагається закріпитися в районі села Новеньке на Сумщині та перерізати логістичні шляхи.… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

У Румунії через недопуск Джорджеску до виборів спалахнув протест: кількох людей затримали

Перед Центральною виборчою комісією Румунії, яка вирішила не допускати кандидатуру ультраправого Келіна Джорджеску до президентських… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

ЗМІ: Україна на зустрічі зі США в Саудівській Аравії запропонує часткове припинення вогню

Україна на переговорах у Саудівській Аравії спробує переконати Сполучені Штати відновити надання розвідувальної та військової… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

Генштаб: на фронті за добу ворог атакував позиції ЗСУ 151 раз

На фронті протягом минулої доби зафіксовано 151 бойове зіткнення, найгарячішими стали Покровський, Курський, Торецький та… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

Ворог запустив вночі по Україні 176 безпілотників: на Полтавщині є пошкодження

Війська рф уночі проти 10 березня запустили по території України 176 ударних дронів по типу… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

БпЛА атакували НПЗ у Самарській області росії

Безпілотники вночі 10 березня атакували Новокуйбишевський нафтопереробний завод, що в Самарській області рф. Підприємство забезпечує… Читати більше

Monday March 10th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.