Фракція “Слуга народу” на засіданні 1 листопада розгляне кадрові зміни у Кабміні, – нардеп

Члени парламентської фракції "Слуга народу" на засіданні політсили у понеділок, 1 листопада, розглянуть питання кадрових змін у Кабінеті Міністрів та тижневий порядок денний пленарних засідань Верховної Ради.

Про це повідомила заступниця голови фракції "Слуга народу", народний депутат Євгенія Кравчук, передає "Укрінформ".

"Ми плануємо у понеділок увечері засідання фракції, де обговоримо кадрові питання і порядок денний на тиждень", – зазначила депутат.

Окрім цього, вона поінформувала, що 28 жовтня відбудеться засідання малої фракції, тобто керівництва та голів комітетів, на якому попередньо розглядатимуться можливі кадрові зміни в Кабміні.

Кравчук зауважила, що обговорюватимуться ротації в п'ятьох міністерствах, але вона відмовилася їх називати.

Як повідомляла Рубрика, 19 жовтня до Апарату Верховної Ради надійшла офіційна заява про звільнення з посади від міністра захисту довкілля та природних ресурсів Романа Абрамовського.

20 жовтня народний депутат із фракції "Слуга народу" Андрій Жупанин підтвердив інформацію, що поширюється в ЗМІ, про те, що він є одним із кандидатів, якого можуть призначити на посаду міністра захисту довкілля та природних ресурсів.

Він також додав, що зі ЗМІ дізнався про те, що його ймовірними конкурентами в боротьбі за посаду міністра можуть бути чинний голова Черкаської ОДА Олександр Скічко, а також колишній голова Державної екологічної інспекції Єгор Фірсов.

Свіжі дописи

  • Новини

Білий дім оприлюднив заяву за підсумками зустрічі Трампа й Зеленського

Адміністрація президента США Дональда Трампа завжди відстоюватиме інтереси американського народу, а також тих, хто поважає… Читати більше

Friday February 28th, 2025
  • Новини

США припинили підтримку по програмі відновлення енергосистеми України, – NBC News

Державний департамент США припинив дію ініціативи USAID з відновлення енергосистеми України. У програму було вкладено… Читати більше

Friday February 28th, 2025
  • Новини

У Києві зафіксували рекорд України з читання “Заповіту” Шевченка

27 лютого у Національній бібліотеці України для дітей відбулася унікальна подія — читання «Заповіту» Тараса… Читати більше

Friday February 28th, 2025
  • Новини

Україні потрібен міцний мир: Зеленський зробив першу заяву після зриву перемовин з Трампом

Президент України Володимир Зеленський подякував США за підтримку та зустріч. Водночас наголосив, що Україні потрібен справедливий і міцний… Читати більше

Friday February 28th, 2025
  • Новини

Ви не самотні: Європейські лідери підтримали Зеленського та українців після сварки з Трампом

Європейські лідери деяких країн вже висловили свою підтримку Україні після того, як її лідер Володимир… Читати більше

Friday February 28th, 2025
  • Новини

FOR FREEDOM: у Києві відкрилася виставка про іноземних воїнів, які вступили до лав ЗСУ

У Національному музеї історії України у Другій світовій війні відкрили виставку "FOR FREEDOM". На експозиції… Читати більше

Friday February 28th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.