Про це він заявив під час телевізійного звернення, передає CNN.
"Я знаю, що багато хто все ще не хочуть [щепитися], – констатував він. – Це проблема тих, хто не хоче вакцинуватися". "Давайте заберемося [до них] додому і зробимо щеплення, [поки] вони сплять", – запропонував Дутерте, заявивши про готовність очолити ініціативу.
При цьому він нагадав людям, що, крім проходження імунізації, необхідно носити маску і дотримуватися соціальної дистанції, оскільки ці заходи допомагають стримувати поширення коронавірусу в республіці.
На Філіппінах використовували майже 50 млн доз різних вакцин від коронавируса. Імунізацію завершили понад 23 млн осіб. Влада країни розраховує прищепити до кінця цього року до 70 млн осіб.
Президент Філіппін раніше заявляв, що шукає відповідний закон, який дозволить саджати у в'язницю порушників карантину.
На початку червня він заявив про можливість пред'явлення звинувачень у вбивстві людям, які усвідомлюють, що інфіковані коронавірусів, але нехтують правилами, заражаючи інших, що призводить до смертельних наслідків.
Крім того, Дутерте закликав сидіти вдома громадян, які відмовляються робити щеплення від коронавірусу, а також забороняв філіппінцям вибирати, якою вакциною імунізуватися, підкреслюючи, що всі схвалені місцевою владою препарати ефективні.
30 січня 2020 року на Філіппінах, населення яких перевищує 110 млн чоловік, виявили перший випадок інфікування коронавірусjv. Загальна кількість інфікованих в республіці перевищила 2,67 млн, вилікувалися більш 2,53 млн осіб, померли 39,6 тис. gацієнтів.
Лідер росії володимир путін заявив про готовність співпрацювати зі США у сфері рідкісноземельних металів, зокрема з родовищ… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський зустрівся з лідерами країн Північної Європи та Балтії: Президентом Фінляндії Александром… Читати більше
За реагування Міністерства оборони України було поновлено грошові виплати низці військовослужбовців, які раніше були необґрунтовано… Читати більше
Європейська комісія наступного місяця оприлюднить оцінку щодо приєднання України до роумінгової зони ЄС і сподівається… Читати більше
23 лютого, в переддень третьої річниці повномасштабного вторгнення росії проти України, 5 окрема штурмова бригада… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський провів переговори з Президенткою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн і… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.