Про це сказала в ефірі "Україна 24" депутат від фракції "Слуга народу" Марія Мезенцева.
"Україна 30 років має монополізований авіаційний ринок. У пасажира нема таких права, які мають пасажири в Польщі, Литві. Ми розуміємо, що за скасування рейсів у нас так само нема таких прав на відшкодування, безпекові речі не витримуються і звісно, ціна на квитки з Києва до Харкова дорожча ніж Київ – Варшава. Це усе буде інтегровано до 2023 року", – сказала вона.
Також політик зазначила, що в майбутньому Україна може розраховувати на підписання промислового безвізу з країнами ЄС. Згоду на це Європа озвучила ще влітку 2021 року.
"Україна виробляє досить промислової продукції, щоби звільнити її від додаткових сертифікатів і безперешкодно імпортувати продукцію на найбільший ринок ЄС з 8 мільйонами споживачів", – додала Мезенцева.
Крім того, за словами політика, на саміті Україна-ЄС було досягнуто домовленості про те, що Україна стане частиною цифрового ринку Європи.
"Після підписання цього цифрового ринку і цифровізації договорів, українцям більше не потрібно буде подорожувати по світу якщо, наприклад, львів'янин захоче підписати договір на поставку товарів або послуг з Португалії. Тепер це можна зробити онлайн. Такі договори додадуть 7-14% до рівня ВВП", – сказала політик.
Раніше стало відомо, що під час саміту Україна-ЄС, який відбувся у вівторок, 12 жовтня в Києві, Україна підписала Угоду про "відкрите небо" з Євросоюзом.
Угода націлена на те, щоб зрівняти в деяких правах українські та європейські авіакомпанії, зняти монополію на окремі маршрути, встановлену двосторонніми договорами, полегшити відкриття нових маршрутів між українськими та європейськими містами, і як наслідок – знизити ціни на квитки.
Україна та Словенія активізують співпрацю у рамках міжнародного медичного партнерства. Зокрема, між трьома українськими та… Читати більше
Данія вже передала Україні шість винищувачів F-16. Всього Україні має надійти 19 літаків. Про це заявила прем'єр-міністр… Читати більше
Пакет допомоги вартістю понад 5 млн грн забезпечила команда фонду “Сучасна Україна” у співпраці зі… Читати більше
Міністри закордонних справ Німеччини, Франції, Польщі, Італії, Іспанії та Великої Британії підтвердили, що продовжать кроки,… Читати більше
За 1000 днів війни екологічна шкода, завдана воєнними діями, оцінюється приблизно в 71 млрд доларів.… Читати більше
Німеччина та Фінляндія глибоко стурбовані виведенням з ладу кабелю даних, який з’єднує дві країни, та… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.