Про це передає Інтерфакс-Україна.
Люди, які не перехворіли і не щеплені від коронавірусу, зможуть робити покупки лише в магазинах товарів першої необхідності, їм заборонено відвідувати супермаркети. Буде скорочено час роботи магазинів.
Також ввели обмеження для щеплених, наприклад на заходах у безпечному режимі введуть додаткові епідеміологічні вимоги – потрібно буде перебувати в масках, дотримуватися дистанції. Також планується ввести обмеження на кількість учасників на заходах.
У вихідні та святкові дні у ТЦ будуть відкриті лише продуктові магазини і аптеки.
Підприємства та організації переводяться на дистанційний режим роботи. Школи продовжать працювати очно, але маски повинні носити всі учні.
Позанавчальні заходи, заборонені. Культурні заходи будуть проводитися з меншою кількістю відвідувачів – 60% від всіх місць.
Прем'єр-міністр Кріш'яніс Каріньш заявив, що мета введення НС – підвищити охоплення вакцинацією.
Прем'єр наголосив, що ситуація в Латвії важка через кількість нещеплених громадян, а це впливає на систему охорони здоров'я.
Надзвичайний стан в Латвії щодо коронавірусу оголошувався вже двічі.
Російські окупанти почали використовувати для атаки українських регіонів нові невідомі дрони-камікадзе. Про це повідомили в Національній поліції… Читати більше
У Чернігівській області Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури в межах комплексного відновлення розпочало ремонт… Читати більше
Російський лідер володимир путін "дотримає свого слова" та не нападе знову після укладання мирної угоди… Читати більше
В Україні працюють понад 500 компаній, які виготовляють дрони. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр цифрової трансформації… Читати більше
Нацгвардійцю 4-го батальйону "Сила Свободи" вдалося самотужки захопити у полон шістьох російських загарбників Відео їхнього… Читати більше
Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп удав, що не називав українського лідера Володимира Зеленського диктатором.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.