Про це йдеться у повідомленні Фонду громади "Подільська громада", передає "Укрінформ".
"У рамках проєкту "АЗД рятує життя" у Вінниці тривають навчання з надання домедичної допомоги. Першими їх пройшли співробітники "Прозорого офісу" та "Муніципальної варти". Під час навчання вони опанували навички з оцінки стану постраждалої особи, навчилися, як діяти при масивних кровотечах, зупинці серця, як правильно проводити серцево-легеневу реанімацію, тобто, робити непрямий масаж серця, штучне дихання, а також користуватися автоматичним зовнішнім дефібрилятором (АЗД)", – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що незабаром у Вінниці встановлять шість таких приладів. На залізничному та двох автовокзалах – Центральному та Західному, а також у трьох "Прозорих офісах". Саме тому співробітники цих організацій мають першими пройти навчання.
Наразі навчання з надання домедичної допомоги та використання АЗД у громадських місцях пройшли вже три групи співробітників "Муніципальної варти" та "Прозорих офісів". Незабаром такі тренінги проведуть і для відкритої групи, у яку могли ввійти усі охочі за попередньою реєстрацією. Навчання для них відбудеться 30 вересня.
Усі тренінги в межах проєкту відбуваються з використанням навчальних дефібриляторів та застосуванням предметів першої допомоги. Учасники відпрацьовують навички серцево-легеневої реанімації на спеціалізованих манекенах з електронним контролем якості дій. Він дозволяє визначати правильність виконання штучного дихання та натискання на грудну клітку.
Після завершення навчання отримують сертифікати з унікальним кодом.
Загалом у межах проєкту відбудуться 12 тренінгових навчань з користування автоматичними зовнішніми дефібриляторами та надання першої домедичної допомоги для майже 200 осіб.
Проводять тренінги кваліфіковані за міжнародними стандартами інструктори з громадської організації "Агенція екстреної медичної допомоги".
Довідка
Проєкт "АЗД рятує життя" реалізується Фондом громади "Подільська громада" спільно з Громадською організацією "Агенція екстреної медичної допомоги" у партнерстві з Вінницькою міською радою і Вінницьким обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Актуальність проєкту зумовлена однією з найпоширеніших причин передчасної смерті – смертність від неінфекційних причин (серцево-судинні захворювання, смерть від нещасних випадків).
Він фінансується Фондом Ч.С. Мотта в рамках Програми Місцевих рішень глобальних викликів, яку проводить Академія розвитку філантропії в Польщі.
Збройні сили України незважаючи на складну геополітичну ситуацію у світі в контексті російсько-української війни мають… Читати більше
Співробітники правоохоронних органів проводять перевірку за фактом виконання пісень російською мовою в розважальному закладі на… Читати більше
У Києві відбувається форум "Україна. Рік 2025". Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак заявив під час… Читати більше
На Берлінському міжнародному кінофестивалі уперше показали український документальний фільм "Стрічка часу". Перед великою прем'єрою на… Читати більше
Нещодавно на виставці Defense Tech Innovations Forum 2025 представили сотні технологічних розробок для фронту –… Читати більше
23 лютого керівник Офісу президента Андрій Єрмак та міністерка економіки Юлія Свириденко матимуть новий раунд… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.