З 1 по 3 жовтня ЮНІСЕФ у партнерстві з INSCIENCE проведе "Екотон" — онлайн навчання для підлітків, які прагнуть стати екоактивістами. У підсумку учасники розроблять власні проєкти. А п'ятірка найкращих команд отримає менторську підтримку та по 20 000 гривень для реалізації своїх ідей.
Як повідомляє ЮНІСЕФ, прийом заявок триває до 27 вересня. Подаватись можуть команди з трьох до восьми осіб та індивідуальні учасники, які приєднаються до вже сформованих команд в останній день відбору.
Чого навчатимуть? "ЕКОТОН" — це навчання для підлітків на тему кліматичних змін. Тут вони зможуть реалізувати власні ідеї, попрацювати в командах, поспілкуватися з провідними експертами та екоактивістами і дізнатися більше про комунікації та проєктний менеджмент.
Зокрема, говоритимуть про курс на "зелене місто", забруднення водойм, лісові пожежі, сортування сміття, забруднення повітря і поняття екосвідомості.
Який формат "Екотону"? Усе відбуватиметься онлайн. 30 вересня організатори відберуть проєкти для участі в хакатоні і проведуть відкриття. З 1 по 3 жовтня команди працюватимуть разом із менторами, прослухають п'ять освітніх вебінарів, поглиблять свої знання і вдосконалять проєкти.
Тоді відбудеться презентація остаточних версій проєктів, після чого десять команд-фіналістів матимуть пітчити свої ідеї у прямому ефірі. П'ятеро з них стануть переможцями.
Хто може стати учасником? Організатори запрошують підлітків від 12 до 17 років, які цікавляться кліматичними змінами і мають ідеї, якими хочуть надихнути інших.
Яку ідею слід подавати? Організатори не обмежують учасників у форматах. Проєкти можуть полягати як у створенні інтерактивних мап або чат-ботів, так і у зйомці документальних роликів або освітніх курсів. Команда може запропонувати будь-який проєкт, а ментори допоможуть із його покращенням.
Важливо, що повністю готові проєкти не допускаються до участі. Команда має перетворити свою ідею на продукт безпосередньо під час навчання.
Щодо команд організатори зазначають: якщо ідея має технологічний компонент, то команді потрібна людина, яка зможе це реалізувати (візуалізація даних, веб-фронт-енд або бекенд). Також обов'язково потрібні люди, які зможуть допомогти розповісти про проєкт: дизайнер, копірайтер, бізнес-стратег, маркетолог.
Як потрапити на "Екотон"? Заявку можна заповнити до 27 вересня за посиланням. Учасник, що відправляє анкетну форму, автоматично стає лідером своєї команди. Більше подробиць про майбутній хакатон та спікерів на сайті INSCIENCE.
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що у 2025 році українські підприємства планують виготовити близько 3000 крилатих… Читати більше
У Львові ведуться підготовчі роботи для відновлення музею генерала-хорунжого УПА Романа Шухевича, зруйнованого внаслідок російської… Читати більше
Перші вихідні в 2025 році наближаються, а разом із ними — похолодання та нові погодні… Читати більше
Міністерство оборони України відповідно до комплексної Антикорупційної програми на 2025-2026 роки розпочало реалізацію стратегічних напрямів… Читати більше
росіяни мають намір перемістити на вантажних кораблях, які прибудуть до сирійського міста Тартус, частину російської… Читати більше
Снеки YUMMOJI – це корисний і смачний продукт. Вони доступні з різними смаками. Є солодкі… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.