fbpx
Сьогодні
22:56 19 Вер 2021

За 3 роки понад 60 міст в Україні підписали Європейську хартію рівності жінок і чоловіків

Лише за 3 роки понад 60 міст в Україні підписали Європейську хартію рівності жінок і чоловіків на місцевому рівні.

Про це Голова Комітету з поточних справ Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Томас Андерсон розповів під час дискусії "Місцеві громади вільні від дискримінації та сексизму – як втілити у реальність" на V Українському Жіночому Конгресі.

Ми співпрацювали із місцевою владою України, із національними асоціаціями для розробки інструментів гендерно чутливої політики", – зазначив Томас Андерсон.

Він також повідомив про проєкт щодо побудови більшої довіри на місцевому рівні в Україні.

"Ми підготували інструкцію для жінок та чоловіків про те, як боротися із сексизмом на місцевому рівні. <…> Також організували електронний курс для українських міст, він спрямований на те, щоб надати необхідні знання, як розробляти гендерно чутливу політику та реалізовувати її в місцевих громадах", – сказав Голова Комітету з поточних справ Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Про заходи у місті, які були спрямовані на боротьбу із сексизмом у Франції розповіла заступниця мера м.Страсбург з питань прав жінок та гендерної рівності Крістель Відер

"Вже факт існування моєї посади – величезний крок для подолання гендерної нерівності", – сказала Крістель Відер. У її роботі три основні напрямки – це налагодження належних умов праці, підтримка феміністичних організацій та впровадження гендерного мейнстримінгу. Хорошою ініціативою у подоланні нерівності є й те, що у Франції міста мають платити штрафи, якщо керівні посади займає недостатня кількість жінок, зазначила заступниця мера м.Страсбург.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: