Беленюк розповів, чому закрили справу щодо расистських образ на його адресу

Олімпійський чемпіон і депутат Верховної Ради Жан Беленюк подав заяву щодо закриття кримінального провадження про расистські образи на його адресу від кількох людей.

Про це Беленюк розповів в етері програми «Мокрик По Живому» на hromadske.

Спортсмен каже, що зустрівся з організацією, яка знає винних, і там йому пообіцяли провести роботу з ними.

Спортсмен розповів, що через кілька днів після інциденту до нього через представника фракції «Слуга Народу» звернулися представники організації, які, за їхніми словами, знають, хто вигукував расистські образи на адресу Беленюка.

«Вони провели з ними відповідну роботу, і для того, щоб не накликати тінь на ту організацію (тому що глобально вона проводить позитивну роботу для українського суспільства), ми потиснули руки. Для мене цей конфлікт наразі є вичерпаним», ㅡ сказав Беленюк.

Він також додав, що представники організації, з якими зустрічався спортсмен, знають, що серед них є невеликий відсоток людей із праворадикальними поглядами. Спровокувати винних, як зазначив Беленюк, могли фото, де спортсмен стоїть поруч із російською пропагандисткою Скабєєвою після Олімпіади в Ріо.

Беленюк зазначив, що з початку становлення його як спортсмена він неодноразово стикався з расистськими образами. А втім, він зауважив, що не став продовжувати цю справу через прагнення людей виправити ситуацію.

Жан Беленюк також зазначив, що для нього головним було поставити ті питання, які він сформулював у своїй публікації про інцидент.

Нагадаємо, невідомі 13 серпня влаштували конфлікт з олімпійським чемпіоном Токіо-2020 і народним депутатом від президентської політсили "Слуга народу" Жаном Беленюком на столичному Печерську – чіплялися з образливими фразами.

На Олімпіаді-2020 Беленюк приніс Україні єдину золоту медаль.

Свіжі дописи

  • Новини

У росії безпілотники атакували Сизранський НПЗ, який уже був під прицілом дронів у лютому та торік

У російській федерації у місті Сизрань Самарської області невідомі безпілотники  знову атакували нафтопереробний завод. Торік… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

Генштаб: Сили оборони відбили за добу 21 штурм ворога біля Покровська та 29 – на Курському плацдармі

На фронті минулої доби, 3 березня, було зафіксовано 101 бойове зіткнення Сил оборони України з російськими… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

Наслідки атаки БпЛА: у Сумах дрон влучив в поліклініку, в Одесі зупинили роботу трьох котелень, є поранені

Увечері, 3 березня, російські загарбники атакували ударними безпілотниками Одесу, внаслідок чого постраждало четверо людей, пошкоджено критичну інфраструктуру й житлові… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

Білий дім поставив на паузу надання Україні всієї американської допомоги

Сполучені Штати Америки, після публічної суперечки з українським президентом Володимиром Зеленським, призупиняють всю військову допомогу Україні,… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

США готують план потенційного послаблення санкцій проти рф, – ЗМІ

США розглядають можливість послаблення антиросійських санкцій. Це відбувається на тлі прагнення президента Дональда Трампа відновити… Читати більше

Monday March 3rd, 2025
  • Новини

У Львові протягом зими курсував “автобус турботи”: благодійною ініціативою скористалися 220 бездомних

Другу зиму поспіль у Львові відбувалася масштабна соціальна кампанія «З турботою про кожного», в межах… Читати більше

Monday March 3rd, 2025

Цей сайт використовує Cookies.