У Конгресі запропонували збільшити допомогу Україні в оборонному бюджеті США на 2022 рік

У Конгресі запропонували збільшити обсяг військової допомоги Україні в оборонному бюджеті США на 2022 рік до 300 млн доларів.

Про це повідомила посол України в США Оксана Маркарова, додаючи проєкт документу.

"Вдячні конгресменам і сенаторам за пропозицію збільшити розмір безпекової допомоги Україні до 300 млн. доларів в оборонному бюджеті США на 2022 рік (NDAA FY2022). Дуже сподіваємося, що виділення цієї суми буде погоджене і затверджене обома палатами Конгресу США", – написала посол у своєму Facebook.

Про збільшення допомоги згадано у розділі "Зміна і розширення ініціативи з безпекової допомоги для України".

У проєкті також міститься пропозиція, щоб Пентагон підготував доповідь для Конгресу, як США могли би підтримати уряд України для покращення протиповітряної і протиракетної оборони, включно з варіантами продажу зброї або передачі існуючих систем.

Як повідомляла Рубрика, Politico у своєму матеріалі повідомляли, що може йтися про передачу системи Iron Dome ("Залізний купол").

Свіжі дописи

  • Новини

“Випадкові події” у Києві: відкрилася виставка, що поєднує жінок, науку і творчість

Виставка працює до 16 березня в “Українському домі”. Також у просторі відвідувачі зможуть творити самі.… Читати більше

Thursday March 6th, 2025
  • Новини

Зеленський: у Кривому Розі під обстріл рф потрапили волонтери, серед них іноземці

У готелі в Кривому Розі, куди напередодні влучили російські балістичні ракети, перебували волонтери з України,… Читати більше

Thursday March 6th, 2025
  • Новини

Армія рф вночі запустила по Україні два “Іскандери” та більше 110 дронів: ППО збила 68 дронів

У ніч проти 6 березня російські війська атакували Україну двома балістичними ракетами "Іскандер" та 112… Читати більше

Thursday March 6th, 2025
  • Новини

ISW: зупинка обміну розвідданими може посилити російські авіаудари по Україні

Зупинка обміну розвідданими між Сполученими Штатами та Україною може значно посилити російську авіацію, яка досі… Читати більше

Thursday March 6th, 2025
  • Новини

У Кривому Розі кількість жертв зросла до 4, а Харкові постраждала одна людина

У Кривому Розі внаслідок російського ракетного удару по готелю увечері 5 березня 4 людей загинули… Читати більше

Thursday March 6th, 2025
  • Новини

Генштаб: на фронті за минулу добу найбільше атак військ рф було на Курському та Торецькому напрямках

Минулої доби на фронті загалом відбулося 109 бойових зіткнень, найгарячіші напрямки - Курський та Торецький.… Читати більше

Thursday March 6th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.