Новини

В Україні до кінця року обіцяють запустити єдиний реєстр зброї: навіщо це рішення

У Міністерстві внутрішніх справ планують до кінця 2021 року створити в Україні єдиний реєстр зброї. Він має спростити процес реєстрації зброї для українців.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський 6 вересня під час презентації проєктів та пріоритетних напрямів діяльності МВС.

Для створення реєстру Верховна Рада має ухвалити відповідний закон.

За словами Монастирського, наразі, щоб придбати зброю, людина має зібрати купу довідок, із яких частину можна фальсифікувати.

Далі принести їх у магазин, купити там зброю, але не отримати її. Потім звернутися ще раз до дозвільної служби, і лише після низки процедур отримати свою зброю.

«Процедура продовження дозволу на зброю також дуже хаотична. Це робиться надзвичайно незручно для громадянина. Якщо це кілька одиниць зброї — то це різний час», — каже міністр.

Виправити ситуацію, на його думку, допоможе саме новий реєстр. Він має синхронізувати процеси в онлайні, забезпечити та відстежувати весь життєвий цикл зброї, а також спростити процедуру продовження дозволів на зброю онлайн. Згодом у МВС планують поступово перейти до електронного дозволу на зброю.

Водночас на презентації Монастирський виступив проти легалізації вогнепальної зброї в Україні.

Свіжі дописи

  • Новини

Окупанти почали застосовувати по Україні невідомі безпілотники: що відомо

Російські окупанти почали використовувати для атаки українських регіонів нові невідомі дрони-камікадзе. Про це повідомили в Національній поліції… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

На Чернігівщині продовжують відбудовували Ягідне: розпочався ремонт ще чотирьох будинків

У Чернігівській області Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури в межах комплексного відновлення розпочало ремонт… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

Глава Білого дому вважає, що путін “дотримає свого слова” щодо мирної угоди з Україною

Російський лідер володимир путін "дотримає свого слова" та не нападе знову після укладання мирної угоди… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

Уже понад 500 компаній в Україні виробляють дрони, – Федоров

В Україні працюють понад 500 компаній, які виготовляють дрони. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр цифрової трансформації… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

Нацгвардієць 4-го батальйону зміг самотужки полонити шістьох російських солдатів

Нацгвардійцю 4-го батальйону "Сила Свободи" вдалося самотужки захопити у полон шістьох російських загарбників Відео їхнього… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

Президент США спростував свою заяву про те, що вважав Зеленського диктатором

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп удав, що не називав українського лідера Володимира Зеленського диктатором.… Читати більше

Thursday February 27th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.