14:12 27 Сер 2021

Паралімпіада-2020: плавчиня Стеценко принесла Україні третє "золото"

Плавчиня Анна Стеценко перемогла у плаванні на 400 метрів вільним стилем. Це третя золота медаль для української збірної.

Про це повідомляє Рубрика.

Спортсменка пропливла дистанцію за 4:23,92 хвилини. Друге і третє місце посіли представниці Італії та Австралії відповідно.

Медаль Стеценко стала третьою золотою для збірної України. Раніше паралімпійськими чемпіонками  стали Єлизавета Мерешко (плавання) та Мар'яна Шевчук (паверліфтинг).

За третій день змагань Україна здобула вже 11 медалей: два "золота" — у паверліфтингу та плаванні, п'ять "срібла" — у метанні списа та плаванні, чотири "бронзи" — у стрибках у висоту, дзюдо (2 медалі) та велоспорті.