fbpx
Сьогодні
14:31 25 Сер 2021

Спортсменка Коляденко віддала своєму тренеру квартиру, яку отримала за "бронзу" Олімпіади-2020

Українська спортсменка Ірина Коляденко, яка завоювала бронзову медаль у вільній боротьбі до 62 кг на Олімпійських іграх в Токіо, віддала подаровану їй квартиру в Ірпені своєму тренеру Володимиру Яременко.

Про це вона повідомила на своїй сторінці в Instagram.

"Вчора відбулася ще одна дуже важлива, і така потрібна подія в моєму житті. Губернатор Київської області Володін Василь Геннадійович, вручив мені ключі, вже від моєї квартири, в моєму місті Ірпінь. Що це означає для мене? Ну щоб ви розуміли, я навіть своєї кімнати ніколи не мала! Так склалося моє життя. Своє власне житло – це дійсно була моя мрія, не менше бажане, ніж олімпійська медаль. І ось сьогодні я тримаю, право власності на однокімнатну квартиру в 41 м. кв. І вже завтра я могла почати ремонтні роботи, але …. але за всіма моїми перемогами стоїть ще одна людина. Це мій тренер, з яким я працюю протягом восьми років, який мене не тільки тренує, а й завжди був поруч протягом усього часу", – написала вона.

Коляденко зізналася, що навіть був такий час, що тренер купував їй одяг.

"Його маленька дочка Тетяна та його дружина не бачать його місяцями, тому що він постійно зі мною на зборах. Знаходив кошти, щоб підтримати мене в першу чергу. Не маючи свого власного житла! Я дуже ціную все вклад свого тренера у мене. Я розумію , на які жертви він йшов заради цієї перемоги", – написала вона.

Також спортсменка підкреслила, що в Україні "на жаль, тренерів залишають без уваги".

"… але я все ж хочу сказати своєму тренеру спасибі! І віддати подаровану мені квартиру заслуженому тренеру України Володимиру Васильовичу Яременко. Ви її заслужили! А я продовжую мріяти і працювати над втіленням своєї мрії. А ви мені як завжди допоможете", – підсумувала Коляденко .

Рубрика:
Спорт

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: