LISSABON, PORTUGAL - MARCH 22: Marlos of Ukraine during the EURO Qualifier match between Portugal v Ukraine at the Est?dio da Luz on March 22, 2019 in Lissabon Portugal (Photo by Erwin Spek/Soccrates/Getty Images)
На офіційному сайті "Шахтаря" 33-річний футболіст виступив зі зверненням, в якому подякував усім за підтримку протягом чотирьох років, передає Рубрика.
"Я йду зі збірної України. Сумно казати про це, але настав момент, коли доводиться це зробити. Мало хто знає, але у мене є певні фізичні проблеми й обмеження, пов'язані з перенесеною раніше операцією, які не дозволяють грати так багато, як хотілося б. Я хочу сказати спасибі всім, хто чотири роки тому надав мені таку можливість – бути українцем і виступати за національну збірну! Я вдячний президенту УАФ Андрію Павелку та колишньому головному тренеру Андрію Шевченку за довіру та підтримку.
Дякую всім партнерам по команді: хлопці, ви стали для мене справжньою футбольною родиною, моїми друзями на поле і за його межами і залишитеся ними назавжди. І, звичайно, я вдячний усім уболівальникам збірної України. Ми пережили багато моментів, радісних і складних, але завжди робили це разом, об'єднані спільними футбольними цілями. Я вірю, що у збірної велике майбутнє. Моя історія у збірній закінчилася, але серце завжди буде з цією командою і хлопцями. Спасибі усім", – сказав Марлос.
Додамо, що Марлос дебютував у складі збірної України 6 жовтня 2017 року у відбірковому поєдинку чемпіонату світу з командою Косово.
За чотири роки хавбек провів у футболці національної команди 26 матчів і забив 1 м'яч.
Кабінет Міністрів схвалив виділення 150 млн грн на нову бюджетну програму, мета якої - сприяти… Читати більше
Міноборони продовжує працювати над удосконаленням одягу для військових. Один з важливих напрямів – розробка натільної… Читати більше
У Києві на території Національного комплексу “Експоцентр України” (ВДНГ) з’явився новий біговий маршрут, який повторює… Читати більше
США та Україна найближчими можуть годинами підписати угоду про корисні копалини, яку мали укласти ще… Читати більше
У Львові розпочався проєкт «Продовжуй жити», спрямований на підтримку жінок, чиї чоловіки загинули, захищаючи Україну.… Читати більше
Міжнародна правозахисна організація Amnesty International презентувала звіт «Оглушлива тиша. Насильницькі зникнення, утримання інкомунікадо та катування… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.