Новини

“Південний парк” продовжили ще на 6 сезонів: що відомо

Творці культового американського мультсеріалу «Південний парк» Трей Паркер і Мет Стоун підписали контракт на продовження шоу до 30 сезону — він обійшовся компанії ViacomCBS у 900 мільйонів доларів. Ця угода стала однією з найдорожчих за всю історію телебачення.

Про це повідомляє Bloomber.

Проєкт триватиме ще щонайменше шість сезонів (до 2027 року), а також поповниться 14 повнометражними фільмами, в яких з'являться як старі, так і нові персонажі.

Перша повнометражна картина вийде в кінці цього року на сервісі Paramount+. Згідно з угодою, в межах франшизи також створять нову відеогру і документальну стрічку.

Творці «Південного парку» шукають також професіоналів, що працюють із технологією deep fake, і які допомогли б їм у створенні ще не анонсованого повнометражного фільму.

Паркер і Стоун також отримали 50% прав на показ свого мультсеріалу в онлайн-сервісах. Їх частку оцінюють більше ніж у мільярд доларів.

Що це за мультсеріал?

«Південний парк» виходить на екрани з серпня 1997 року. Сатиричний мультсеріал до цього дня залишається найпопулярнішим телешоу телеканалу Comedy Central.

Серіал висміює недоліки американської культури та актуальні світові події, а також критикує безліч переконань та табу, часто вдається до чорного гумору. Позиціонує себе як мультсеріал для дорослих.

Його час від часу вимагають заборонити або закрити у різних країнах світу. Наприклад, у 2019 році з китайського сегмента інтернету зникли всі згадки про шоу після виходу серії про цензуру в країні. Творці «Південного парку» тоді жартівливо вибачилися, заявивши, що теж більше люблять гроші, ніж свободу і демократію.

Свіжі дописи

  • Новини

З нагоди третьої річниці великої війни у ряді міст світу пройшли марші підтримки України

У переддень третьої річниці повномасштабного російського вторгнення, у самому серці Стамбула, на площі Шішхане, відбувся… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Як залишатися онлайн під час знеструмлень: на Дія.Освіта вийшов новий серіал

В Україні зняли освітній серіал про технології, що дозволяють під час знеструмлень залишатися на зв’язку.… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Свириденко заявила, що на окупованих територіях України розміщені критичні матеріали на $350 мільярдів

Перша віцепрем'єр-міністерка - міністерка економіки України Юлія Свириденко заявила, що на тимчасово окупованих територіях України… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Запорізьку колекцію одягу зі скіфськими мотивами представили у французькій столиці

В Запорізькому училищі створили колекцію одягу зі скіфськими мотивами. 12 лютого у Парижі сукні представили… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Розвідка Британії спростувала слова диктатора рф про перетин російськими військами кордону в Сумській області

Британська розвідка спростувала слова глави кремля володимира путіна про те, що війська рф нібито перейшли… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

За три роки війни СБУ викрила 102 агентурні мережі, деякі з них готували замахи на Зеленського та Буданова, – Малюк

СБУ за три роки війни викрила 102 агентурні мережі ворога. Деякі з них готували замахи… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025

Цей сайт використовує Cookies.