11:17 08 Сер 2021

Україна опинилася в ТОП-20 за кількістю нагород на Олімпіаді 2020

Україна в ТОП-20 на Олімпійських іграх Токіо-2020 за загальною кількістю нагород з-поміж 206 країн-учасниць.

Про це повідомляє пресслужба НОК України, пише Рубрика.

В Токіо завершилися змагання Ігор XXXII Олімпіади, які тривали на спортивних аренах з 23 липня по 8 серпня. Україна завоювала місце у ТОП-20 серед 206 країн-учасниць за загальною кількістю здобутих нагород. Наші 153 спортсмена, які вийшли на старт, вибороли 19 олімпійських медалей (1 золоту, 6 срібних та 12 бронзових). Ще 23 українця зупинились буквально в кроці від п'єдесталу, посівши 4-6 місця у фінальних змаганнях.

В Токіо українці суттєво перевершили результат Ріо-де-Жанейро-2016, коли було здобуто 11 олімпійських медалей (2 золоті, 4 срібних та 5 бронзових нагород), незважаючи на те, що команда була представлена більшою кількістю атлетів (206).