Українка Олена Старікова виграла срібло у велотреку на Олімпіаді-2020

English version here

Фото Reuters

Українка Олена Старікова здобула срібло у спринті у велотреці на Олімпійських іграх у Токіо

У заключний день Олімпіади Олена Старікова у півфіналі перемогла Вай Цзе Лі з Гонконгу – 2:0.

У фіналі українка змагалася зі світовою рекордсменкою Келсі Мітчелл з Канади та поступилася в обох заїздах – 0:2.

Олена Старікова здобула срібло та виграла для України 19-ту медаль Олімпійських ігор у Токіо.

старікова срібло

Золото нашій національній команді у категорії до 87 кг приніс борець Жан Беленюк. У ще одного представника греко-римського стилю Парвіза Насібова срібна медаль у вазі до 67 кг. Срібло на дистанції 1500 м та бронзу на 800 м вільним стилем виграв плавець Михайло Романчук. Срібло та бронзу виграла веслувальниця Людмила Лузан – вона стала третьою на дистанції 200 м на каное-одиночці, та фінішувала другою на дистанції 500 м з Анастасією Четвериковою. Боксер Олександр Хижняк отримав срібло у вазі до 75 кг.

В карате Анжеліка Терлюга посіла друге місце у категорії до 55 кг, а Станіслав Горуна став третім у вазі до 75 кг. Борчиня Алла Черкасова здобула бронзу у категорії до 68 кг, а Ірина Коляденко посіла третє місце в категорії до 62 кг.

Також бронзові медалі Україні принесли легкоатлетка Ярослава Магучіх у стрибках у висоту, дзюдоїстка Дар'я Білодід у категорії до 48 кг, фехтувальник Ігор Рейзлін у змаганнях шпажистів, Олена Костевич і Олег Омельчук у стрільбі з пневматичного пістолета, тенісистка Еліна Світоліна та Марта Федіна і Анастасія Савчук серед дуетів у артистичному плаванні, які також стали третіми у складі збірної Україниу групових вправах.