15:11 07 Сер 2021

Українські плавчині завоювали "бронзу" в артистичному плаванні: це вперше в історії України

English version here

Фото Reuters

Українська збірна в складі Марти Фєдіної, Анастасії Савчук, Єлизавети Яхно, Владислави й Марини Алексіївих, Аліни Шинкаренко, Ксенії Сидоренко та Катерини Резнік здобули першу в історії України командну олімпійську медаль в артистичному плаванні.

Про це пише Рубрика.

Цього року перше, друге та третє місця вибороли ОКР (196,0979 бала), Китай (193,531) та Україна (190,3018) відповідно. Від японок, які посіли четверте місце, українки відірвалися на майже два очки.

Бронза української команди в артестичному плаванні

Українські плавчині завоювали

У змаганнях узяли участь дев'ять команд. У фінальний день вони мали виконати довільну програму: оцінка за неї додавалася до результатів технічної програми, що відбулася день тому. За сумою балів і визначали призерок.

У своєму фінальному виході Україна успішно впоралася з програмою та заробила високі бали.

Загалом за 15 змагальних днів Олімпіади-2020 Україна здобула 17 медалей.

Золото у категорії до 87 кг виграв борець Жан Беленюк. У ще одного представника греко-римського стилю Парвіза Насібова срібна медаль у вазі до 67 кг. Срібло на дистанції 1500 м та бронзу на 800 м вільним стилем виграв плавець Михайло Романчук. В карате Анжеліка Терлюга посіла друге місце у ваговій категорії до 55 кг, а Станіслав Горуна став третім у вазі до 75 кг.

Борчиня Алла Черкасова здобула бронзу у категорії до 68 кг, а Ірина Коляденко посіла третє місце в категорії до 62 кг. Також бронзові медалі Україні принесли дзюдоїстка Дар'я Білодід у категорії до 48 кг, фехтувальник Ігор Рейзлін у змаганнях шпажистів, Олена Костевич і Олег Омельчук у стрільбі з пневматичного пістолета та тенісистка Еліна Світоліна.

Крім цього, веслувальниці Людмила Лузан та Анастасія Четверикова здобули срібну медаль на дистанції 500 м на каное. У цей же день боксер Олександр Хижняк у ваговій категорії до 75 кг став віцечемпіоном на Олімпійських іграх 2020.