Боксер Олександр Хижняк здобув “срібло” на Олімпіаді в Токіо

лоУкраїнський боксер Олександр Хижняк у ваговій категорії до 75 кг став віцечемпіоном на Олімпійських іграх 2020.

У НОК України зазначають, що у фіналі Хижняк поступився бразильцю Еберу Соузі.

"Перші два раунди вирішального поєдинку проти боксера з Бразилії Еберта Соузи наш співвітчизник впевнено перемагав та на останніх хвилинах третього раунду все ж пропустив удар суперника, який вирішив долю бою", – зазначають в НОК України.

Натомість у Федерації боксу України здивовані результатом фінального бою.

"Наш Олександр Хижняк впевнено вів поєдинок до перемоги і золотої медалі Олімпійських ігор!!! Але дивне рішення судді, який зупинив бій у середині третього раунду, перекреслило всі сподівання українських вболівальників. Більш того, перекреслило здоровий глузд…

За всіма правилами після падіння одного з боксерів рефері мав дорахувати до "8", але, як ми бачили, цього зроблено не було", – наголосили у Федерації.

Президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка привітав спортсмена зі срібним здобутком, побажав не зупинятися, продовжувати вірити в себе.

Загалом за 15 змагальних днів Олімпіади-2020 Україна здобула 16 медалей.

Золото у категорії до 87 кг виграв борець Жан Беленюк. У ще одного представника греко-римського стилю Парвіза Насібова срібна медаль у вазі до 67 кг. Срібло на дистанції 1500 м та бронзу на 800 м вільним стилем виграв плавець Михайло Романчук. В карате Анжеліка Терлюга посіла друге місце у ваговій категорії до 55 кг, а Станіслав Горуна став третім у вазі до 75 кг.

Борчиня Алла Черкасова здобула бронзу у категорії до 68 кг, а Ірина Коляденко посіла третє місце в категорії до 62 кг. Також бронзові медалі Україні принесли дзюдоїстка Дар'я Білодід у категорії до 48 кг, фехтувальник Ігор Рейзлін у змаганнях шпажистів, Олена Костевич і Олег Омельчук у стрільбі з пневматичного пістолета та тенісистка Еліна Світоліна.

Крім цього, веслувальниці Людмила Лузан та Анастасія Четверикова здобули срібну медаль на дистанції 500 м на каное.

Свіжі дописи

• Новини

Ворог протягом квітня застосував проти України сотні різних ракет та тисячі керованих авіабомб, – Зеленський

Протягом квітня проти України російська федерація застосувала сотні різних ракет й тисячі керованих авіабомб (КАБ).… Читати більше

Thursday May 2nd, 2024
  • Новини

“F-16 після Великодня”: у Повітряних силах ЗСУ уточнили заяву

Українцям потрібно набратися терпіння щодо постачання бойових літаків F-16. Про передачу винищувачів буде повідомлення офіційно… Читати більше

• Новини

Президент розповів про Глобальний саміт миру: запрошені країни усіх континентів

15-16 червня у швейцарському Бюргенштоці, поруч з містом Люцерн, пройде майбутній Глобальний саміт миру. Про… Читати більше