Новини

Заступницею міністра оборони з питань інформполітики стала юристка Маляр

Юристка Ганна Маляр стала заступницею міністра оборони Андрія Тарана.

Про це вона написала у Facebook.

Маляр очолить напрям стратегічних комунікацій та інформаційної політики.

"Професійно темою стратегічних комунікацій у секторі безпеки і оборони я займаюсь з тих пір як почалась війна. Вже тоді стало очевидно, що Російська Федерація веде її як військовими, так і невійськовими методами. Тож, потрібно було швидко організовувати захист України в інформаційному просторі та опановувати навички ведення гібридної (асиметричної) війни", – написала вона.

Юристка нагадала, що зараз співпрацює з Академією СБУ щодо практичного курсу стратегічних комунікацій для співробітників сектору безпеки і оборони.

"Теоретично такі знання і навички отримати неможливо, бо здобуваються вони у гібридних боях з ворогом. Саме тому, нашими розробками і проведеними операціями цікавляться інші країни, а Центр інформації та документації НАТО став співорганізатором навчань для наших військових, які ми спільно проводимо", – написала Маляр.

За її словами, концепцію "стратегічних комунікацій" країни НАТО та ЄС пропонують використовувати як альтернативу ворожим діям РФ.

"Ця концепція вже закріплена у Стратегії воєнної безпеки України. Відповідно до неї, всеохоплююча оборона України, як комплекс заходів, містить превентивні дії та стійкий опір не лише на суші, на морі, у повітряному та кіберпросторі, а й в інформаційному просторі", – підсумувала вона.

Свіжі дописи

  • Новини

Епідпоріг на сьогодні перевищений у 16 областях України: МОЗ доручило регіонам посилити готовність лікарень

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що епідеміологічний поріг наразі є перевищеним у 16 областях… Читати більше

Friday February 21st, 2025
  • Новини

Зимовий фінал: морози, лід і трохи снігу

Хоча лютий вже добігає кінця, зима вирішила не здаватися без бою. Ці вихідні принесуть справжній… Читати більше

Friday February 21st, 2025
  • Новини

На це немає жодного апетиту, – заявив Джонсон про нову допомогу Україні

Спікер Палати представників Сполучених Штатів Майк Джонсон заявив, що для ухвалення нового законопроєкту з масштабною… Читати більше

Friday February 21st, 2025
  • Новини

У Чернігові для поранених військових відкрили 16-й реабілітаційний центр мережі RECOVERY

У Чернігові Всеукраїнська мережа RECOVERY відкрила реабілітаційний центр, який став 16-м реабілітаційним центром мережі RECOVERY.… Читати більше

Friday February 21st, 2025
  • Новини

Розповів про свої переговори з Келлогом: Зеленський поговорив з президентами Франції та Фінляндії

Глава держави Володимир Зеленський провів телефонні розмови з президентами Франції Еммануелем Макроном та Фінляндії Александром… Читати більше

Friday February 21st, 2025
  • Новини

На Київщині внаслідок атаки рф зафіксовані пошкодження у двох районах, а на Харківщині пошкоджені будинки та автомобілі

У Київської області внаслідок атаки російських безпілотників зазнали пошкоджень лінії електропередач та приватний будинок. На… Читати більше

Friday February 21st, 2025

Цей сайт використовує Cookies.